Bosna a Hercegovina – Španielsko 24:28 (kon.) | Čierna Hora – Slovinsko 33:32 (kon.) | Slovensko – Rusko sk 27:36 (kon.)
Ukrajina – Chorvátsko 25:38 (kon.) | Česko – Švédsko 27:27 (kon.) | Francúzsko – Srbsko 29:25 (kon.)
Litva – Nórsko 29:35 (kon.) | Macedónsko – Dánsko 21:31 (kon.)
Francúzsko
29:25 (16:7)
Srbsko
cz Pondelok 17.01.2022, 20:30 • Szeged Uj Arena • Majstrovstvá Európy mužov

Francie – Srbsko 29:25 (16:7)
    Nejvíce branek: Mahé 6, Mem 5, Lenne 3 – Bogdan Radivojević 7/3, Kukić 4, Marsenić 4. Rozhodčí: M. Vaidas – G. Mindaugas. Sedmimetrové hody: 2/1 – 5/4. Vyloučení: 5:4. (21:59:42)

Tak druhý poločas byl úplně o něčem jiném! Francie sice pokračovala v soustavném skórování, soupeř ale naopak hodně přidal do kroku. devítibrankový náskok z prvního poločasu Srbové stáhli na čtyři góly. Přesto jsou ale dnes těmi méně úspěšnými, kteří putují na třetí místo v tabulce a tak nepostupují.

Konec zápasu. (29:25)
    60
    Gól vstřelil tým Srbsko (Marko Milosavljević). (29:25)
    59
    Bogdan Radivojević se prosadil dnes už po sedmé! Nyní to zkusil na bližší tyčku z pravého křídla, ovšem ta mu vyšla. (29:24)
    57
    Bogdan Radivojević se na pravé straně zjevil před domácím gólmanem. Ten ho nechychytal a tak je z toho 23. gól. (29:23)
    57
    Stevan Sretenović se velmi chytře otočil a zjistil, že Francie hraje bez gólmana. Následně poslal míč přes polovinu palubovky na odkrytou branku. (29:22)
    56
    Bogdan Radivojević si vzal na starost sedmimetrový hod. A ten mu vyšel parádně. Míčem o zem nalezl branku. (29:21)

55
    Vyloučení v týmu Francie (Melvyn Richardson). (29:20)
    55
    Gól vstřelil tým Srbsko (Mijajlo Marsenić). (29:20)
    55
    Gól vstřelil tým Francie (Melvyn Richardson). (29:19)
    54
    Lazar Kukić dostal míč na levou ruku, ale chytil ho. Následně si ho předal a poslal ho až kdy tyči srbské branky (28:19)
    54
    Gól vstřelil tým Francie (Nicolas Tournat). (28:18)
    53
    Gól vstřelil tým Francie (Aymeric Minne). (27:18)
    52
    Gól vstřelil tým Srbsko (Marko Milosavljević). (26:18)

52
    Oddechový čas pro hosty. (26:17)

51
    Vyloučení v týmu Francie (Romain Lagarde). (26:17)

50
    Vyloučení v týmu Srbsko (Stevan Sretenović). (26:17)
    50
    Aymeric Minne se prodral valem soupeře a následně z výskoku na pravou stranu poslal míč ke vzdálenější tyči. (26:17)