Colorado – Minnesota 4:3 (1:0 po s.n.) | San Jose – LA Kings 6:2 (kon.) | Arizona – Montreal 5:2 (kon.)
Seattle – Chicago 3:2 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Philadelphia 4:1 (kon.) | St. Louis – Nashville 5:3 (kon.)

2. Nicolas Roy (VEG) – 1+0
    3. Mattias Janmark (VEG) – 0+0 (06:46:09)

Pittsburgh Penguins dominoval ve druhé a třetí třetině a naprosto zaslouženě vyhrál tento zápas. Domácím kromě první třetiny nevyšlo vůbec nic. Hosté zaslouženě vyhrávají a Vegas má o čem přemýšlet, protože přišlo o vedení 3:0. Pete DeBoer a jeho tým rozhodně spokojený nebude.

59:00
    V poklidném tempu se zápas dohrává.
    58:52 Sidney CROSBY - 3:5

58:52
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Hotovo, hostující celek tento zápas vyhraje, do prázdné branky poslal puk SIDNEY CROSBY.

58:39
    Jonathan Marchessault pálil z dobré pozice, první jeho rána v tomto zápase a Tristan Jarry ji v pohodě kryje.

58:17
    Domácí v šesti.

58:00
    Vegas rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

57:27
    Brayden McNabb rozehrává od své branky, Reilly Smith minul branku. Puk končí v ochranné sítí, bude se vhazovat.

57:05
    Mnoho času už domácí nemají na to, aby zkusili zápas zdramatizovat.

56:43
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.

56:29
    Hra je přerušena pro zásah střídačky, vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:05
    Zach Whitecloud rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

55:42
    Jonathan Marchessault z mezikruží vůbec netrefil branku, jeho pokus byl hodně nepovedený.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, hosté snadno drží vedení.

54:39
    Jevgenij Dadonov mířil v brejku na brankáře, ale minul branku, netrefil přesně.

54:32
    Komerční přestávka.

54:14
    Jevgenij Dadonov nevymyslel v útočném pásmu nic, naopak Evan Rodrigues vedl rychlou akci. Sidney Crosby pálil, ale trefil jen brankáře.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 4. Stephenson (Dadonov, Theodore), 13. Dadonov (Mark Stone, Pietrangelo), 20. N. Roy (Pietrangelo, Marchessault) – 27. Zucker (J. Carter, Kasperi Kapanen), 28. Blueger (Boyle, Matheson), 41. Kasperi Kapanen (Malkin), 43. Guentzel, 59. Crosby

Vegas Golden Knights: Lehner (Ferguson) – McNabb, Pietrangelo (A), Theodore, Whitecloud, Coghlan, B. Hutton – Dadonov, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Janmark, N. Roy, Kolesar – W. Carrier, Patrick, Amadio.
    Tréner: Pete DeBoer

Pittsburgh Penguins: Jarry (Domingue) – Dumoulin, Letang (A), M. Pettersson, Marino, Matheson, Ruhwedel – Guentzel, Crosby (C), Rust – Zucker, Malkin, Kasperi Kapanen – D. Simon, J. Carter, Rodrigues – Boyle, Blueger, B. McGinn.
    Tréner: Mike Sullivan

Rozhodca: McCauley, Dunning – Murchison, Hunt

Diváci: 18 213