Vyškov – Brno 1:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Senica 1:2 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 1:0 (kon.)
MFK Vyškov
1:3 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
cz Sobota 22.01.2022, 10:30 • Fotbalové centrum Brno • Tipsport liga • Skupina D

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:10:58)

Je konec. Brno nakonec potvrdilo roli favorita a zvítězilo nad Vyškovem 3:1.
    Už v 5. minutě se Brno dostalo do vedení, když se prosadil Hladík. Ve 23. minutě ale Vyškov získal pokutový kop, který byl rovněž proměněn Cabadajem a srovnáno na 1:1. Druhá půle dlouho nepřinášela vůbec nic zajímavého. Nakonec jsme se ale dočkali v 84. minutě gólu na 2:1 pro Brno, když se podruhé trefil Hladík. Nakonec ještě Brno přidalo jednu branku minutu před koncem, když se opět trefil Hladík a zkompletoval hattrick.
    Hladík smazal Vyškov hattrickem.

90
    89. Jan HLADÍK - 1:3

89
    Brno právě vstřelilo branku!
    Tak ještě jedna branka, kterou si na svůj účet připíše hostující celek a vede 3:1! Po centru z volného kopu se JAN HLADÍK dostal ke hlavičce a tu umístil k levé tyči, čímž zkompletoval hattrick.

87
    Posléze se Vyškov snažil využit rychlého brejku, ale ani ten nic nepřinesl.

86
    Brno vstřelená vedoucí branka nakopla a opět se dostalo dopředu, ale tentokrát z toho nebylo zakončení.
    84. Jan HLADÍK - 1:2

84
    Hosté se nakonec přece jenom dočkali branky na 2:1! Útočná akce z levé strany se dostala až do vápna, kde se po skvělé přihrávce dostal JAN HLADÍK do zakončení, které umístil k levé tyči.

82
    Další nepřesný nákop Brna, který skončil jen u domácího brankáře a druhá polovina zápasu velmi nudí.

80
    Je před námi posledních deset minut. Dočkáme se rozhodujícího gólu nebo týmy rozejdou smírně?

79
    Nepřesná přihrávka hostů končí jen u brankáře Vyškova.

77
    Znovu se Zbrojovce nepodařilo vymyslet na levé straně něco vážnějšího.

75
    Brno se snažilo prodrat po levé straně a získalo autové vhazování.

74
    Přímý kop Vyškova ovšem nebyl nijak nebezpečný a balón se nevlezl mezi tři tyče.

72
    Domácí mužstvo se snažilo projít středem hrací plochy, ale tam přišel faul a následuje volný kop.

70
    Balón skončil pouze v zámezí za bránou Vyškova a jeho brankář se postará o odkop.