Brentford – West Ham 2:0 (kon.) | Leicester – Crystal Palace 2:1 (kon.) | Norwich – Burnley 2:0 (kon.)
Manchester City – Liverpool 2:2 (kon.)
Brentford FC
2:0 (0:0)
West Ham United
Nedeľa 10.04.2022, 15:00 • Brentford Community Stadium, Brentford (Kapacita: 17.250) • Anglická Premier League • 32. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (16:58:59)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 2:6.

Počet zákroků: Lukasz Fabianski – 5

Počet zákroků: David Raya – 1

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli ve druhé půli jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. O první branku domácích se postaral ihned na začátku druhé půle Bryan Mbeumo, který po skvělé přihrávce od Toneyho rozvlnil síť za Fabiańskim. Následně se prosadil v 64. minutě také Ivan Toney, který zužitkoval přihrávku Mbeuma. Hosté se dnes nedostali do žádné velké šance a zaslouženě tak svému soupeři podlehli rozdílem dvou branek.

90+4

90+2
    Následný rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.

90+2
    Souček se snažil odcentrovat z pravé strany hřiště, ale trefil prvního hráče, od kterého se míč odrazil do zámezí. Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Rice vypálil z velké dálky, ale jeho střelecký pokus skončil vysoko nad brankou.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka dnešního utkání.

88
    Hosté se ještě snaží alespoň o čestný úspěch, ale domácí skvěle brání a nepouští svého soupeře do vážnějších šancí.

87
    Domácí poslali míč až ke svému brankáři, který ho následně rozehrál k Pinnockovi.

86
    Jensen se dopustil faulu poblíž vápna soupeře a hrát tak mohou hosté.

85
    Souček skončil na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.

84
    Domácí drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na vlastní polovině.

83
    Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Kristoffer Ajer, přichází Mads Rasmussen.

82
    Souček poslal nepřesnou přihrávku na Fornalse a míč tak skončil jen v zámezí. Raya bude odkopávat od své branky.