CFC Janov – Lazio 1:4 (kon.) | Neapol – Fiorentina 2:3 (kon.) | Sassuolo – Bergamo 2:1 (kon.)
Venezia – Udinese 1:2 (kon.) | AS Rím – Salernitana 2:1 (kon.) | Turín – AC Miláno 0:0 (kon.)
Venezia FC
1:2 (0:1)
Udinese Calcio
cz Nedeľa 10.04.2022, 15:00 • Stadio Pierluigi Penzo, Benátky • Talianska Seria A • 32. kolo

Z tohoto klání je to vše. Děkujeme, že jste ho sledovali spolu s námi, a užijte si zbytek víkendu. Na viděnou. (17:09:38)

V příštím kole pojedou Benátky na horkou půdu Florencie, která ze sedmého místa stále usiluje o účast v evropských pohárech. Udinese bude hostit tabulkového souseda z Empoli.

Benátky zůstaly po porážce na osmnácté, resp. první sestupové pozici. Na záchranu ztrácejí tři body. Udinese si polepšilo na dvanáctý flek a může dohrávat sezonu v relativním poklidu.

Benátky byly v utkání 32. kola Serie A nesmírně blízko ukončení své pětizápasové série porážek, nakonec ale ze souboje s Udinese znovu odešly bez jediného bodu. Hosty poslal v nezáživné první půli do vedení z pokutového kopu Deulofeu. Druhý poločas nabídl o něco atraktivnější podívanou, to hlavní se ale odehrálo až v samotném závěru. Čtyři minuty před koncem řádné hrací doby se z pravé strany velkého vápna prosadil nekompromisním volejem pod břevno Henry a Benátky byly rázem jako pokropené živou vodou. V závěru nastaveného času ale Udinese kopalo v krátkém sledu hned tři rohy z pravé strany. A po tom posledním urvalo výhru pro sebe. Samardžič našel centrem Becaa a ten hlavičkoval zády k brance se štěstím až do sítě.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:7. Rohy: 7:11. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:11.

90+7

90+6
    Zodpovědnost vzal na sebe Mattia Aramu. Spolu se zdí ale přestřelil svou kroucenou ranou i horní tyč Silvestriho svatyně.

90+5
    Benátky mají zřejmě poslední šanci na vyrovnání. Domácí budou kopat standardku ze zhruba třiadvaceti metrů.
    90+4. Rodrigo BECAO - 1:2

90+4
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Tak to je pro domácí hodně kruté! Po Samardžičově centru od rohového praporku hlavičkoval RODRIGO BECAO zády k brance podél levé ruky Hapse až do sítě. Udinese je nesmírně blízko třem bodům.

90+4
    Celá situace se vzápětí opakovala. Udinese rozehrálo nakrátko. Výsledkem je v krátkém sledu již třetí roh.

90+3
    Teď ale hosté přeci jen vytěžili z teče Ridgeciana Hapse rohový kop z pravé strany.

90+2
    Hladovější po třech bodech se zdají být Benátky. Udinese se v závěru soustředí na zabezpečenou defenzivu.

90+1
    Sudí Guida nastaví nad rámec řádné hrací doby pět minut. Dost času pro oba týmy strhnout ještě vítězství na svou stranu.

90
    Duel pokračuje. Benátky jsou vyrovnáním pořádně namlsány a znovu operují s míčem na polovině Udinese.

88
    Beto je v péči lékařů. Momentálně se tak nehraje.

87
    David Okereke přihrával z pravé strany na zadní tyč Thomasovi Henrimu, jehož zakončení skluzem bylo sraženo na rohový kop. Benátky nebyly daleko od obratu!
    86. Thomas HENRY - 1:1

86
    Venezia právě vstřelila branku!
    Benátkám se krátce před koncem řádné hrací doby daří vyrovnat! Ridgeciano Haps přiťukl v šestnáctce míč napravo a THOMAS HENRY jej ze vzduchu poslal nártem hezky mimo ruce Silvestriho pod břevno.