Augsburg – Fürth 2:1 (kon.) | Bielefeld – Lipsko 1:1 (kon.) | Dortmund – Hertha 2:1 (kon.)
Leverkusen – Freiburg 2:1 (kon.) | Mainz – Frankfurt 2:2 (kon.) | Mönchengladbach – Hoffenheim 5:1 (kon.)
Stuttgart – Kolín nad Rýnom 2:1 (kon.) | Union Berlín – Bochum 3:2 (kon.) | Wolfsburg – Bayern 2:2 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:2 (1:2)
Bayern Mníchov
cz Sobota 14.05.2022, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Nemecká Bundesliga • 34. kolo

Já vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:30:57)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 8:15. Rohy: 2:12. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 5:10.

Je konec. Utkání končí remízou, kterou domácímu celku vystřelil v 58. minutě Max Kruse. Ten navázal na trefu Jonase Winda z pětačtyřicáté minuty. V první půli dvakrát skóroval Bayern, ale jak již bylo zmíněno, oba celky si body dělí.

90+3

90+2
    Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90+1
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
    ze hřiště odchází John Anthony Brooks, přichází Sebastiaan Bornauw.

90
    Musiala vběhl do pokutového území, kde si míč navedl na střelu, která byla velmi nepřesná.

89
    Faul Wolfsburgu na polovině hřiště, takže se k míči opět dostávají Mnichované. Ti pokračují vstříc brance soupeře.

88
    Sané nyní mířil od poloviny hřiště sám na gólmana, vběhl až do vápna, kde ovšem levačkou vystřelil vedle! Tohle musí fotbalista jeho kvalit zakončovat lépe.

87
    Richards (BAY) je druhým hráčem Bayernu potrestaným žlutou kartou. Bylo to za faul zhruba na půlce, kdy nebezpečně zajel do soupeře.

86
    Jsou to hosté, kdo je v posledních minutách výrazně aktivnější. Goretzkův centr ovšem nebyl z těch přesných, Bayern pokračuje v útočné akci, protože Vidović vybojoval autové vhazování nedaleko rohového praporku.

85
    Bayern si s dalším rohovým kopem dobře neporadil. Obrana centrovaný míč dokázala odvrátit.

84
    Do závěrečné desetiminutovky jdeme s pořádně překopanými sestavami. Dokáže někdo z obou celků vstřelit třetí branku? Šanci na to měl před chvilkou Choupo-Moting, jenže jeho pokus byl sražený.

83
    ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Maximilian Philipp.
    ze hřiště odchází Lucas Nmecha, přichází Bartosz Białek.

82
    Sané vyslal do úniku ve vápně Choupo-Motinga, jeho rána mířila ovšem vedle!

81
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Joshua Kimmich, přichází Gabriel Vidović.
    ze hřiště odchází Alphonso Davies, přichází Omar Richards.
    ze hřiště odchází Manuel Neuer, přichází Christian Früchtl.

80
    Musiala poslal z pravé strany střílený centr do vápna, na něhož ovšem nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal reagovat, domácí odvrací.

79
    Zajímavý míč nyní kroutil Choupo-Moting do vápna. Lewandowski naskakoval, ale netrefil. Přesto hosté pokračují v akci.

78
    Wolfsburg měl výhodu, jenže ji nijak využít nedokázal. Faulovaný hráč se stále svíjí na zemi, ale nejspíše se bude brzy zase pokračovat.

Milan Šplíchal

Góly: 45. Wind (Kruse), 58. Kruse (van de Ven) – 17. Stanišić (Kimmich), 40. Lewandowski (T. Müller)

Karty:   38. Kohlfeldt (trenér) (WOF), 43. L. Nmecha (WOF) – 77. Upamecano (BAY), 87. O. Richards (BAY)

VfL Wolfsburg: Casteels (C) – Baku, Lacroix, Brooks (90+1. Bornauw), van de Ven (72. Mbabu) – Arnold – Schlager, Gerhardt (72. Vranckx) – Wind, L. Nmecha (83. Białek), Kruse (83. M. Philipp).
    Náhradníci: Pervan – Lukebakio, Roussillon, Steffen.

Bayern Mníchov: Neuer (C) (81. Früchtl) – Stanišić, Upamecano, Hernández, Davies (81. O. Richards) – Kimmich (81. Vidović), Goretzka – Gnabry (66. Sané), T. Müller (60. Choupo-Moting), Musiala – Lewandowski.
    Náhradníci: Nianzou, Pavard, M. Tillman.