Pittsburgh – NY Rangers 3:5 (kon.) | Washington – Florida 3:4 (po pr.) | Dallas – Calgary 4:2 (kon.)
Carolina – Boston 3:2 (kon.)
Washington Capitals
3:4 (0:0, 1:1, 2:2 - 0:1) Stav série: 2:4
Florida Panthers
cz Sobota 14.05.2022, 01:30 • Capital One Arena, Washington • Play-off NHL • Štvrťfinále V. konferencie

58:51
    Gustav Forsling byl vzápětí vyloučen na dvě minuty za podrážení a Washington má obrovskou šanci vyrovnat.

43:24
    Ben Chiarot se snažil odstavit hráče před bránou za hranou pravidel a dostal poté dvě minuty za krosček.

35:24
    Nicklas Bäckström byl vzápětí vyloučen na dvě minuty za hákování a Florida bude hrát po reklamní přestávce přesilovku. Hosté mají další šanci otočit skóre zápasu.

32:18
    Justin Schultz byl vyloučen za hákování, zatímco Ryan Lomberg společně s ním za filmování. Hra čtyři na čtyři.

28:21
    Sam Bennett byl teď podruhé vyloučen, tentokrát za nedovolené bránění, a Caps mohou získat vedení zpět.

13:57
    T. J. Oshie na levém křídle vlétl mezi dvěma protihráči do útočného pásma a Sam Bennett ho zezadu podrazil.

10:50
    Jonathan Huberdeau se ocitl sám před bránou a Nick Jensen ho zezadu zahákoval. Komerční přestávka.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 24. Dowd (Hathaway, Larsson), 42. Bäckström (Schultz, van Riemsdyk), 59. Oshie (Mantha, Kuzněcov) – 27. Lomberg (Hörnqvist, Luostarinen), 49. Giroux (Ekblad, Verhaeghe), 55. Barkov (Giroux, Weegar), 63. Verhaeghe (Giroux, Chiarot)

Washington Capitals: Samsonov (Vaněček) – Carlson (A), Fehérváry, Jensen, Orlov, Schultz, van Riemsdyk – Sheary, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie, Bäckström (A), M. Johansson – Mantha, Eller, McMichael – Hathaway, Dowd, Larsson.
    Tréner: Peter Laviolette

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Ekblad, Chiarot, Weegar, Forsling, Gudas, Montour – Giroux, Barkov (C), Verhaeghe – Reinhart, Bennett, Huberdeau (A) – Acciari, Lundell, Mamin – Hörnqvist (A), Luostarinen, Lomberg.
    Tréner: Andrew Brunette

Rozhodca: Gord Dwyer, François St. Laurent. Čároví: Steve Barton, Devin Berg

Diváci: 18573