Bilbao – Osasuna 2:0 (kon.) | Atlético Madrid – Sevilla 1:1 (kon.) | Real Betis – Granada 2:0 (kon.)
Vigo – Elche 1:0 (kon.) | Mallorca – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Getafe – Barcelona 0:0 (kon.)
Cadiz – Real Madrid 1:1 (kon.) | Levante – Alavés 3:1 (kon.) | Villarreal – Sociedad 1:2 (kon.)
Athletic Club Bilbao
2:0 (1:0)
Osasuna Pamplona
cz Nedeľa 15.05.2022, 19:30 • San Mamés Barria (Bilbao) • Španielska LaLiga • 37. kolo

Já děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:30:20)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 6:14.

Je konec. Domácí se radují, tři body získali hlavně díky skvělému výkonu v prvním poločase. Zde šli do vedení ve 33. minutě, když se trefil Berenguer. Další řadu možností spálili. Druhá půle patřila určitě do druhé trefy Osasuně, jenže ta to do velkých šancí nedokázala dostat. Bilbao účelně bránilo a vyráželo do brejků, z jednoho z nich udeřilo. Villalibre definitivně stvrdil výsledek.

90+4

90+2
    Vypadlo to na rychlý kontr Bilbaa, ale akce byla zastavená. Nyní domácí v poklidu kombinují s míčem na svých kopačkách.

90+1
    Capa se na to již nemohl dívat, takže si potáhl míč na střelu a zkusil to. Bohužel pro něj i domácí mířil balon mimo branku soupeře.

90
    Rozhodčí utkání nastavuje o čtyři minuty.

89
    Berenguer byl faulován a ulehl na zem. Drží se za hlavu, ale vypadá to, že to nebude nic vážného. Ve hře se bude pokračovat.

88
    Centr z pravé strany jen proletěl vápnem Bilbaa, vypadá to, že Simón udrží čisté konto.

87
    Další gólovka domácích, jen co napíšu, že se nic neděje. Autor druhé branky si naskočil na centr a jen těsně hlavičkou minul branku Osasuny!

86
    Střídání v týmu Athletic Bilbao:
    ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Ander Capa.

84
    V posledních minutách se toho na hřišti moc neudálo, všem na stadionu je zřejmě jasné, jak se dnes body rozdělí.

83
    Střídání v týmu CA Osasuna:
    ze hřiště odchází Darko Brašanac, přichází Oier.
    ze hřiště odchází Nacho Vidal, přichází Roberto Torres.

82
    A už registrujeme pohyb i na střídačce hostí, kteří se pokusí oživit do závěru sestavu.

81
    Fotbalisté Osasuny drží míč na vlastní polovině, do hry se zapojil s rozehrávkou i Herrera.

80
    Pro hosty je jistě inkasovaná branka šokem, protože ve druhé půli podávali zlepšený výkon. Nyní mají zhruba deset minut a nastavení na to, aby se zápasem ještě něco udělali.

79
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    A domácí dávají zřejmě pojišťující gól. Po rychlém brejku centroval zleva Williams a jeho přihrávku do odkryté branky usměrnil ASIER VILLALIBRE – 2:0!

76
    Probíhá přestávka na občerstvení, do konce zápasu chybí něco kolem čtvrt hodiny a nastavení.