Tottenham – Burnley 1:0 (kon.) | Aston Villa – Crystal Palace 1:1 (kon.) | Leeds – Brighton 1:1 (kon.)
Watford – Leicester 1:5 (kon.) | West Ham – Manchester City 2:2 (kon.) | Wolverhampton – Norwich 1:1 (kon.)
Everton – Brentford 2:3 (kon.)
Aston Villa FC
1:1 (0:0)
Crystal Palace FC
Nedeľa 15.05.2022, 15:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 37. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:05:57)

Utkání sledovalo 41 136 diváků.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 9:12. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:15.

Utkáni je u konce a my se vítěze nedočkali. Ve druhé půli se nejprve hodně bojovalo, aby pak diváci viděli akčnější závěr a hned dva góly. Skóre otevřeli v 69. minutě domácí, když ve vápně uspěl v těsném souboji s Guehim Ollie Watkins. Londýnský celek se však nevzdal, přidal na tempu a v 81. minutě byl odměněn vyrovnáním. O to se postaral střídající Jeff Schlupp a jak se později ukázalo, byl to závěrečný úspěch. Po výsledku 1:1 je Aston Villa na 12. místě se 44 body, Crystal Palace je o příčku výše s 45 body.

90+5

90+4
    Nápor Aston Villy pro tuto chvíli končí pro útočný faul Emiliana Buendii.

90+3
    Aston Villa v závěru tlačí a za obranu si teď nabíhal Watkins. Z dobré pozice vyslal křížnou ránu vedle Butlandovy branky.

90+2
    O malou chvíli později vystřelil přes obránce McGinn a Butland musel zase zasahovat.

90+1
    Lucas Digne vystřelil do horní části branky a Butland se musel hodně natáhnout, aby míč vyrazil.

90
    Bude se přidávat pět minut.

89
    Žlutá karta pro hosty, za ostrý souboj o míč byl potrestán Chekhou Kouyaté.

89
    Conor Gallagher svou prudkou ranou trefil pouze Mingse, domácí jdou do protiakce.

88
    McGinnovi byl odpískán faul na Zahu, ten už opět vypěnil a rozhodčí si zase něco vyslechl. Kavanagh však má svatou trpělivost a ani tentokrát nedal hostujícímu hráči žlutou kartu.

87
    Gallagher se do zakončení u vápna nedostal, nicméně obranu Aston Villy aspoň trochu provětral.

86
    Kouyaté nebyl ošetřován moc dlouho, už se zase vrací do hry.

85
    O pár okamžiků později se ve vápně střetli Watkins s Kouyatém a probíhá ošetřování na straně hostů.

84
    Po rozehrání se k hlavičce dostal Watkins a prudkým pokusem doslova sestřelil Andersena. Obětavý zákrok hostujícího hráče zachránil Crystal Palace remízový stav.

83
    Už se hrálo na opačné straně a Aston Villa si vybojovala rohový kop.

82
    Hosté opět v útoku, tentokrát to však bylo hodně zbrklé a Martínez zasahovat nemusel.