CFC Janov – Bologna 0:1 (kon.) | Bergamo – Empoli 0:1 (kon.) | Fiorentina – Juventus 2:0 (kon.)
Lazio – Hellas Verona 3:3 (kon.)
CFC Janov
0:1 (0:0)
Bologna FC
cz Sobota 21.05.2022, 17:15Talianska Seria A • 38. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a na shledanou! (19:27:05)

Utkání je u konce! Domácí předvedli v druhé půli skvělý výkon, avšak v 66. minutě inkasovali branku, na což už zareagovat nedokázali. Ačkoli by to po první pětačtyřiceti minutovce říct nešlo, tak Janov by si dnes remízu určitě zasloužil.

FC Janov minulý ročník skončil na dvanáctém místě, dnes už je jasné, že si příští sezonu zahraje v Serii B. Bologna si oproti minule nejspíš nepohorší ani nepolepší, jestliže Udinese v zápase se Salernitanou nezvítězí, tak hosté skončí na dvanáctém místě.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 9:9. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 17:10.

90+4

90+4
    Hostům ubránit roh také nedělal problém, a to bylo poslední, co jsme v dnešním utkání mohli vidět.

90+4
    Domácí roh odvrátili a nyní si oni zahrají rohový kop.

90+3
    Hosté po krásném přenesení hry našli Barrowa, který si míč zpracoval a nahrávkou našel Domingueze, jehož střela z dobré pozice byla zablokována na rohový kop.

90+1
    Byly nastaveny čtyři minuty!

89
    Ačkoli se míč po odvráceném rohu domácích vrátil zpátky do chumlu, tak ve hře se pokračovat nemohlo z důvodu ofsajdového postavení Ostigarda.

88
    Střídání v týmu Bologna FC:
    ze hřiště odchází Francesco Bardi, přichází Nicola Bagnolini.

87
    Další pokus domácích končí po střele Ostigarda vysoko nad.
    87. Frendrupovu bombu zastavila tyčka

87
    Střídající hráč Morten Frendrup si ze středu hřiště navedl míč před šestnáctku hostů a odtud vypálil dělovou ránu, která orazítkovala pravou tyč. Brankář Bardi zůstal jen nehybně stát.

86
    Aebischer si z hranice šestnáctky dělal prostor ke střele, nakonec se rozhodl pro přihrávku, která ale byla nepřesná, tudíž míč končí na kopačkách hostů.

85
    Z následného rohového kopu domácí nic nevytěžili.

84
    Ke střele se dostal Aebischer, tečovaný pokus proletěl až do zázemí těsně kolem přední tyče.

82
    Hosté operovali před vápnem domácích, k zakončení však nepochopitelně nedošlo.

81
    Yeboah vystihl přihrávku soupeře a bez jakékoli přípravy vypálil míč k levé dolní tyči. Brankář Bardi skvělým zákrokem míč chytá.

80
    Domácí se až z vlastní poloviny dostali postupnou kombinací přes střed hřiště velmi jednoduše až k šestnáctce hostů. Celá akce skončila centrem na zadní tyč, kde Yeboah v souboji s brankářem Bardim utrpěl nějaké bolístky.