Ružomberok – Sereď 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Žilina 2:2 (kon.) | Trnava – Dunajská Streda 1:0 (kon.)
Pohronie – Senica 1:0 (kon.) | L. Mikuláš – Zlaté Moravce 0:2 (kon.) | Trenčín – Michalovce 2:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:0 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 21.05.2022, 17:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 10. kolo

Spartak Trnava pri rozlúčke Martina Škrtela s futbalom porazila Dunajskú Stredu 1:0, keď v závere zápasu rozhodol Bamidele. (18:57:53)

90+3

90+2
    Spartak mal superšancu, ale trojica hráčov si neporadila s brankárom.

88
    Priamy kop pre hostí. Lopta je na polovici andelov.

87
    Dunajská Streda v zápase neukázala vôbec nič. Nepomohli ani polčasové striedania, ani plná súpiska legionárov.

85
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Mateus Brunetti, prichádza Zuberu Sharani.

84
    Bamidele pri chuti a po chvíli to skúsil opäť raz po otočke. Teraz však bránu minul.

82
    Trnava dala gól!Dlhý center Ujlakyho a loptu si na hrote prebral YUSUF BAMIDELE a hoci bránený obrancom nezaváhal a nedal Veszelinovi v bráne hostí šancu.

81
    Žltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Marek Ujlaky).

77
    Akcia pokračovala a k strele sa dostal Bukata, avšak jeho pokus mieril do stredu brány, kde operoval Veszelinov.

76
    Bamidele si prebral loptu na ľavej strane a vystrelil na Veszelinova. Jeho pokus bol dobrý a gólman s námahou vyrazil na roh.

74
    Jeden hráč hostí leží vo vlastnej šestnástke, po chvíli sa v zápase pokračuje.

72
    Hostia sa nedostali v druhom polčase do súvislej hry s loptou. Naopak domáci hrajú stále v útoku.