Košice – Michalovce 0:0 (kon.) | Trebišov – Humenné 3:2 (kon.) | L. Mikuláš – Podbrezová 5:0 (kon.)
Trnava – Petržalka 5:1 (kon.) | Dunajská Streda – Pohronie 3:1 (kon.) | Ried – Slovan Bratislava sk 0:3 (kon.)
Podbrezová – Žilina 4:3 (kon.) | Amstetten – Ružomberok sk 0:0 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
4:3 (3:1)
MŠK Žilina
Sobota 18.06.2022, 18:00Prípravný zápas

V gólovej prestrelke na Horehroní triumfuje nováčik z Podbrezovej, ktorý porazil Žilinu výsledkom 4:3. (19:46:24)

90+1

90
    Štandardka vyrovnanie neprináša, hlavný rozhodca ale zopár sekúnd ešte určite pridá.

89
    Podbrezovský gólman mal čo robiť, aby vytesnil koncovku spoza veľkého vápna. Roh.

88
    Rovnaký priestupok aj na opačnej strane. Do konca zostáva 120 sekúnd a nadstavený čas.

88
    Taktický faul Horehroncov na stredovej čiare.

87
    Železiari si vybojovali rohový kop, avšak neboli takí úspešní ako pred dvanástimi minútami.

86
    S pribúdajúcim časom je pre tímy čoraz ťažšie dostať sa do streleckého zakončenia.

85
    Vhadzovanie pre hostí z úrovne pokutového územia na útočnej polovici.

84
    Nádejná šanca je minulosťou, nepresnosť pochovala nádeje domácich.

83
    Jeden zo Žilinčanov potreboval ošetrenie, hra sa začína výraznejšie kúskovať.

81
    Slabá exekúcia rohu, hostia sa ubránili.

80
    Rozvinutý atak domáceho mužstva sa končí mimo ihriska. Ako posledný sa lopty dotkol hosťujúci zadák, uvidíme roh.
    78. Taofiq JIBRIL - 4:3

78
    Žilina dala gól! Ledva som dopísal prechádzajúcu myšlienku a TAOFIQ JIBRIL zblízka strieľa svoj druhý gól v druhom polčase!

77
    Podarí sa Žilinčanom ešte niečo urobiť s výsledkom? Zopár možností si vypracujú, horšie to však bude vo finálnej fáze.
    75. BLAQORI - 4:2

75
    Podbrezová dala gól! Ďalší rohový kop už ale MŠK neubránilo a tak po koncovke zo šiestich metrov domáci vyhrávajú už po tretí raz o dva góly!

75
    Center predĺžený na prednej žrdi, avšak bezprostredne pred bránou už úradoval žilinský hráč.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

Góly: 10. Kuzma, 21. Lupták, 38. Moses, 75. Blaqori – 24. Ďuriš, 46. Jibril, 78. Jibril

FK Železiarne Podbrezová: Ludha – Bartoš, Bakaľa, Mielke, Kováčik, Paraj, Lupták, Ďatko, Issa, Kuzma, Moses
    MŠK Žilina: I. polčas: Petráš – Rusnák, Kopas, Aremeyaw, Owusu – Slebodník, Mráz, Myslovič – Addo, Bile, Ďuriš

II. polčas: Teplan – Rusnák, Leitner, Mensah, Owusu – Gidi, Mráz, Gomola – Lamptey, Jibril, Bari