Veľká Británia – Libanon 6:1 (kon.) | Kanada – USA 2:1 (kon.)
Veľká Británia
6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
Libanon
cz Utorok 21.06.2022, 16:00 • Québec, Kanada • Majstrovstvá sveta žien

Vy nezapomeňte sledovat také zápas českých reprezentantek, které časně ráno (od 03:40) vyzvou ve federálním derby Slovenky. (17:45:06)

Hokejbalové mistrovství světa žen začalo jasnou výhrou Velké Británie nad Libanonem. Britky už po dvou třetinách vedly 3:0 a v závěrečné části svůj náskok ještě navýšily. Libanonky zkorigovaly stav aspoň čestným gólem, ale poslední slovo měly jejich soupeřky, které do šampionátu v Kanadě vstoupily vítězstvím 6:1.

44:24
    Velká Británie právě vstřelila branku!
    Autorem branky je STEPHANIE TOWNSOVÁ. Asistence: Lydia Walshová.

41:16
    Libanon právě vstřelil branku!
    Autorem branky je BRITNI YAMMINEOVÁ.

39:35
    Autorem branky je SAVANNAH SUMNEROVÁ. Asistence: Kayla Carsonová a Saara Lahtiová.

35:21
    Autorem branky je ABBIE CULSHAWOVÁ. Bez asistence.

30:01

K jedné trefě přidaly Britky další dvě a nad Libanonem vedou po dvou třetinách už 3:0.

30:00

22:51
    Autorem branky je KAYLA CARSONOVÁ. Asistence: Victoria Carsonová a Jessica Raeová.

18:47
    Autorem branky je HAZEL TAYLOROVÁ. Asistence: Jenny Hehirová.

15:01

Do šaten odcházejí spokojenější Britky, které díky gólu Townsové vedou nad Libanonem po první třetině 1:0.

15:00

12:20
    Autorem branky je STEPHANIE TOWNSOVÁ. Asistence: Lydia Walshová a Joannie Leclerc-Coteová.

00:01

Velká Británie: Bolwellová – Byromová, Raeová, Hehirová, Painterová, Rafterová, Danceová – Kasner-Woodová, Walshová, Taylorová, Jonesová, McPheeová, Leclerc-Coteová, K. Carsonová, Townsová, Parkerová, Sumnerová, V. Carsonová, Lahtiová, Culshawová.

Libanon: Saundersová – S. Haddadová, Allahwardeyanová, Hendrickxová, Chouchaniová, Boulosová, Besharaová – D. Haddadová, Ghantousová, Hajjová, Chanelová, Pecková, Woplingová, Davidová, Dahnounová, Kfouryová, Santannaová, Yammineová.

Rozhodčí: Radka Synková, Taylor McLeanová.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Lukáš Jasoněk

Góly a asistencie: 13. Townsová (Walshová, Leclerc-Coteová), 19. Taylorová (Hehirová), 23. K. Carsonová (V. Carsonová, Raeová), 36. Culshawová, 40. Sumnerová (K. Carsonová, Lahtiová), 45. Townsová (Walshová) – 42. Yammineová

Veľká Británia: Bolwellová – Byromová, Raeová, Hehirová, Painterová, Rafterová, Danceová – Kasner-Woodová, Walshová, Taylorová, Jonesová, McPheeová, Leclerc-Coteová, K. Carsonová, Townsová, Parkerová, Sumnerová, V. Carsonová, Lahtiová, Culshawová.

Rozhodca: Radka Synková, Taylor McLeanová.