Fínsko – Kanada 2:5 (kon.) | Haiti – Veľká Británia 6:1 (kon.) | Slovensko – Grécko sk 3:4 (kon.)
Fínsko
2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Kanada
cz Sobota 25.06.2022, 00:20 • Place Bell 1, Laval • Majstrovstvá sveta mužov

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:20 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Zdravím všechny příznivce hokejbalu! Mistrovství světa je v plném proudu a my se zaměříme na souboj domácí Kanady s Finskem. Domácí tým v minulém utkání porazil Arménii jasně 16:0 a bude svou formu chtít potvrdit proti týmu ze severu Evropy. Ten v minulém zápase hrál s Řeckem, ale Finové prohráli 1:2, i když se jim povedlo ve 31. minutě srovnat, ale za 62 sekund znovu inkasovali a vyrovnat už nedokázali. Zápas v Montrealu začíná v sobotu v 0:20 a ke sledování jste všichni srdečně zváni.

Finsko: Laine (Kuusamo) – Viitanen, Väänänen (A), Lampi, Nieminen – Pukema, Mäenalanen, Pietsalo, Kangas, Jaakkola, Vuorenmaa, Kiiskinen, Hyvönen (A), A. Viitanen, L. Viitanen (C), Koivisto, Huhtanen, Liedes, Pohjola, Lampo, Sirkkala, Kärkkäinen.
    Trenér: Antti Koskela

Kanada: Lamb (Lantin, Butler) – Moquin, Mainman, Vargas Dias (C), Jubinville, Maiolino (A), Laurencelle, Trudeau, Lemos, Paradis, Anderson, Moro, Bradley, Labonté, Marshall (A), Crocker, Donaghey, Ghilarducci, Martel, Léveillé, Nicoll, Provencal, Tanguay.
    Trenér: Jason Cormier

Rozhodčí: Černý, Danylec.

00:01

11:03
    Kanada právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JUBINVILLE. Asistence: Martel a Maiolino.

15:00

V první třetině zápasu jsme zatím viděli jedinou branku, kterou dal Lee Jubinville, a díky tomu tak Kanada vede zatím 1:0.

15:01

17:15
    Vyloučení v týmu Kanada:
    Anderson – 2 min., sekání.

19:40
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je SIRKKALA. Asistence: Kärkkäinen a L. Viitanen.

19:59
    Autorem branky je BRADLEY. Asistence: Labonté.

25:06
    Autorem branky je MARTEL. Bez asistence.

25:48
    Moquin – 2 min., krosček.

30:00

Po dvou třetinách stále drží Kanaďané náskok, když díky trefám Bradleyho a Martela vedou 3:1 nad Finskem, za které se v závěru této třetiny prosadil Sirkkala.

38:07
    Autorem branky je LABONTÉ. Asistence: Trudeau.

44:29
    Autorem branky je MOQUIN. Asistence: Anderson.

Kanada nakonec došla k vítězství 5:2, i díky dvěma trefám v poslední třetině. Z tohoto utkání je to všechno. Přeji hezký zbytek dne, dobrou noc a hezký víkend. (02:02:01)

Mateo

Góly a asistencie: 20. Sirkkala (Kärkkäinen, Viitanen), 35. Sirkkala (Kärkkäinen, Viitanen) – 12. Jubinville (Martel, Maiolino), 20. Bradley (Labonté), 26. Martel, 39. Labonté (Trudeau), 45. Moquin (Anderson)

Fínsko: Laine (Kuusamo) – Viitanen, Väänänen (A), Lampi, Nieminen – Pukema, Mäenalanen, Pietsalo, Kangas, Jaakkola, Vuorenmaa, Kiiskinen, Hyvönen (A), A. Viitanen, L. Viitanen (C), Koivisto, Huhtanen, Liedes, Pohjola, Lampo, Sirkkala, Kärkkäinen.
    Tréner: Antti Koskela

Tréner: Jason Cormier

Rozhodca: Černý, Danylec