Štrasburg – Monaco 1:2 (kon.) | Clermont Foot – Paríž 0:5 (kon.)
RC Štrasburg Alsace
1:2 (0:1)
AS Monaco
cz Sobota 06.08.2022, 17:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

Z mé strany je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a těším se na vás u dalších sportovních přenosů. (19:04:10)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:11. Střely mimo: 2:9. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:14.

Ve druhém poločase jsme viděli po jedné brance na obou stranách. Nejdříve poslal v 53. minutě Monako do vedení Sofiane Diop, jenž dorazil míč do úplně prázdné branky. V 65. minutě domácí vyrovnali zásluhou Habiba Dialla, který hlavičkou překonal skvěle chytajícího Nübela. Na konci měl Štrasburk ještě několik obrovských šancí a z jedné z nich dokonce skóroval. Sudí ale následně branku odvolal kvůli ofsajdu. Tři body tak putují do Monaka.

90+7

90+6
    Tak tohle svět neviděl! Adrien Thomasson se ocitl před Nübelem úplně sám, když k němu proskákal míč. Z bezprostřední blízkosti ale nedokázal monackého gólmana prostřelit! Alexander Nübel si pak poradil i se střelou, která přišla o pár vteřin později.

90+5
    Už to vypadá, že se domácí k vyrovnávací trefě nenadechnou.

90+3
    Rozhodčí celou situaci přezkoumal na videu a branku neuznává! Situaci předcházel ofsajd!

90+2
    Štrasburk právě vstřelil branku! Po sérii nákopů do vápna se jeden z nich konečně ujal. Naskočil si na něj HABIB DIALLO, jenž hlavou překonal Nübela a poslal domácí fanoušky do varu.

90+1
    Volný přímý kop rozehrál Sanjin Prcić střelou přímo do zdi.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Maghnes Akliouche odvrátil další útok Štrasburku, když na malou chvíli volný míč odkopl z hranice brankoviště daleko od vlastní branky.