Petržalka – Košice 2:2 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Rača 0:1 (kon.)
FC Petržalka
2:2 (0:1)
FC Košice
Nedeľa 04.09.2022, 10:30 • Štadión FC Petržalka • MONACObet liga • 8. kolo

Košice prichádzajú o dvojgólové vedenie a s ním aj o dva body. Východniari mohli ísť na čelo tabuľky, zásahy Jakúbeka a Pačindu na to nestačili. Petržalka vyrovnala na konečných 2:2 v priebehu siedmich minút, keď sa presadili žolíci z lavičky – Štefanec a Sliacky. (12:24:20)

90+4

90+3
    Striedanie v tíme FC Petržalka:
    z ihriska odchádza Haris Harba, prichádza Roland Gerebenits.
    90+3. Golikov (VSS)

90+3
    Sokol podcenil vysoký Golikov center, ktorý poskočil ešte pred bránou, no Sagna nedokázal doraziť loptu do prázdnej siete!

90+2
    Tomáš Stašík takticky zastavil protihráča aj za cenu žltej karty.
    90+1. Štefanec (FCP), Kira (VSS)

90+1
    Na ich začiatku Šimon Štefanec pálil volejom zo štrnástich metrov iba do náručia Kiru!

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Ide do tuhého, Kuník čistým spôsobom odzbrojil Gálla.

89
    Rozohrávku spred vlastnej šestnástky si berie na starosť Matúš Kira, ktorý bude nakopávať hlboko na polovicu súpera.

88
    Pačindov pád vo veľkom vápne, Pavel Ochotnický tomu ani nevenoval pozornosť. Domáci diváci si pre kapitána hostí pýtajú žltú kartu za simulovanie.

87
    Pačindov nákop odvrátený, postaral sa o to Stašík. Protiútok Petržalky sa skončil ofsajdom Lásika. Tu nebolo o čom.

86
    Krivák v pozícii na koncovku, ale na malom priestore sa zamotal. Päť minút do konca, nadstavený čas bude bohatý.

85
    Tréner brankárov Petržalky Martin Krnáč vidí z rúk hlavného arbitra červenú kartu. S osudom na trávniku to ale nespraví nič.

84
    Košičania sa ponúkali k strele, vo finále je z toho rohový kop. Peter Sokol za protesty vidí žltú kartu.

83
    Dvadsať minút pred koncom bolo ešte 0:2, v 77. minúte už vyrovnané. Ak by Harba nefauloval teraz Kriváka, tak sme mohli mať už 3:2. Nedovolený zákrok to však bol jasný.