Real Valladolid
cz Piatok 09.09.2022, 21:00Španielska LaLiga • 5. kolo

Ode mě je to už z tohoto zápasu všechno, přeji hezký zbytek večera. (22:58:47)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 3:12. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:15.

Zápas je u konce, Girona se raduje z domácího vítězství nad Realem Valladolid v poměru 2:1. První poločas utkání mezi dvěma prvoligovými nováčky svou kvalitou rozhodně nezklamal. V úvodu měl o něco více ze hry Valladolid, ale do vedení se dostala jako první Girona, když se ve 21. minutě prosadil Reinier. Vedení ale domácím vydrželo jen do 38. minuty, kdy se krásou střelou z dálky trefil do černého Monchu. V závěru poločasu měl ještě dobrou šanci Plata, ale jeho hlavičku Carlos chytil. Ve druhém poločasu už tak moc šancí k vidění nebylo, ale přesto jsme se z jedné branky dočkali, v 88. minutě rozhodl gólovou hlavičkou o vítězství Girony Oriol Romeu.

90+5

90+5
    Tlak hostů pokračuje, ještě jeden rohový kop rozhodčí Valladolidu umožní, i když už se hraje přes čas.

90+4
    Hosté ještě zahrávali jednu standardní situaci a následovat bude rohový kop.

90+3
    Saíz našel dobrou přihrávkou ve vápně Toniho Villu, ten ale z voleje mířil nepřesně.

90+2
    Střídání v týmu Girona FC:
    ze hřiště odchází Valentín Castellanos, přichází Javi Hernandez.

90+2
    Jenže ani tento rohový kop se hostům vůbec nepovedl, takže brankář Carlos mohl zůstat v klidu.

90+1
    Real Valladolid se ještě nevzdává, po zablokované Kenedyho střele ještě bude kopat roh.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Zády k brance hlavičkoval Plano, s tím ale neměl Carlos žádný problém.

88
    Girona právě vstřelila branku!
    Domácí se dostávají podruhé v zápase do vedení, vedou 2:1! Po standardní situaci vrátil míč před branku Bueno a ORIOL ROMEU už z blízka musel hlavou překonat Asenja. Asistence: Santiago Bueno.

86
    Vallejovi se centr z pravé strany vůbec nepovedl, našel jen připravenou náruč brankáře Asenja.

85
    To se nakonec nestalo, místo toho přišel centr Monchua, který Carlos bez problému zachytil.

84
    Po delší době se hraje opět v blízkosti branky Goriny, hosté mají možnost hodit dlouhý aut až do šestnáctky.

82
    Yan Couto po sérii přešlapovaček z pravé strany šajdlí odcentroval na hlavu Castellanose, ale ten opět nemířil přesně.

80
    Po standardní situaci zakončoval hlavou Valentín Castellanos, ale v dobré pozici nedokázal trefit branku.