Brémy – Augsburg 0:1 (kon.)
Werder Brémy
0:1 (0:0)
FC Augsburg
cz Piatok 09.09.2022, 20:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Nemecká Bundesliga • 6. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:44:31)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:9. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:12.

Je konec. Augsburg předvedl velmi dobrý výkon na půdě Brém a odváží si tři body po výhře 1:0.
    Augsburg vlétl do zápasu velmi aktivně, ale Niederlechner v sedmé minutě nedokázal zakončit v slibné šanci. Ve 31. minutě se nejprve radoval z branky Niclas Füllkrug, ale po zhlédnutí u videa došel rozhodčí k domnění, že se jednalo o ofsajd či faul.
    V 62. minutě se hosté dočkali branky, kterou vstřelil Ermedin Demirović. V 76. minutě mohl uklidnit hosty Mërgim Berisha, ale trefil pouze horní tyč! V 80. minutě skvěle vykryl střelu Schmidta Rafał Gikiewicz. A právě hostující brankář se stal hrdinou, jelikož v 90+4. minutě chytil pokutový kop Marvina Ducksche!

90+8

90+8
    Nyní došlo k dalšímu ostrému faulu ze strany Brém a Amos Pieper uviděl žlutou kartu.

90+7
    Střídání v týmu FC Augsburg:
    ze hřiště odchází Mërgim Berisha, přichází Daniel Caligiuri.

90+5
    Následně ovšem právě hostující brankář Rafał Gikiewicz pořádně podráždil fanoušky Werderu, kteří skoro vběhli na hrací plochu a konec zápasu je nesmírně vyostřený. Gólman uviděl žlutou kartu za své chování.

90+4
    K pokutovému kopu se postavil Marvin Ducksch, který vypálil k levé tyči, ovšem přesně tam skočil také Rafał Gikiewicz a je hrdinou zápasu!

90+4
    Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Niklas Schmidt).

90+3
    Jeffrey Gouweleeuw následně uviděl žlutou kartu za protesty. Potrestán byl také Carlos Gruezo.

90+2
    Pokutový kop je potvrzen také videorozhodčím a napětí na trávníku vře.

90+1
    Byla nařízena penalta pro Werder Brémy! Marvin Ducksch nastřelil ruku Maximiliana Bauera a domácí jsou velice blízko ke srovnání.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Standardní situace domácího celku nepřinesla nic nebezpečného a po chvíli přišel další centr do vápna, který skončil v rukou gólmana Rafała Gikiewicze.

88
    Hosté se dnes prezentují velmi dobrou defenzívou a Brémy to mají velmi těžké. Nyní ale Maximilian Bauer nedokázal dobře odkopnout balón a domácí mají rohový kop.

87
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Anthony Jung, přichází Lee Buchanan.

86
    Mitchell Weiser tentokrát centroval z pravého křídla, ale obrana hostů si znovu poradila.

85
    Niklas Schmidt chtěl lobem poslat balón za obranu soupeře, ale nebyla z toho přesná přihrávka a míč se dostal k brankáři.