Taliansko – Anglicko 1:0 (kon.) | Nemecko – Maďarsko 0:1 (kon.)
Taliansko
1:0 (0:0)
Anglicko
Piatok 23.09.2022, 20:45Liga národov UEFA - Liga A • Skupina 3

Gól Raspadoriho zo 68. minúty sa ukázal ako víťazný, Taliansko porazilo Anglicko 1:0. Anglicko vypadáva do B divízie Ligy národov. (22:41:04)

90+7

90+7
    Grealish sa nedokázal preštrikovať do šestnástky a frustrovane rozhodil rukami.

90+6
    Bellinghamova hlavička ide ponad brvno Donnarummovej brány.

90+4
    Gnonto sa presadil pri postrannej čiare a vyvážal loptu, bol faulovaný Jamesom.

90+3
    Žltá karta pre tím Anglicko (Jack Grealish).

90+3
    Strelu Ricea spoza vápna Donnarumma kryje na zemi.

90+3
    Angličania obliehajú šestnástku, zatiaľ žiaden center neprišiel.

90+1
    Protiútok Talianska, Gnonto prenikol s loptou do šestnástky, no jeho strela bola zablokovaná.

89
    Striedanie v tíme Taliansko:
    z ihriska odchádza Federico Dimarco, prichádza Davide Frattesi,
    z ihriska odchádza Jorginho, prichádza Emerson.

88
    Di Lorenzo prihral Cristantemu, tomu strela zvnútra pokutového územia vôbec nesadla a prestrelil.

88
    Žiadny anglický tlak sa nekoná, loptu držia Taliani.

85
    Tečovaná krížna strela sa zastavil na ľavej žrdi, lopta sa odrazila späť do šestnástky. Anglicko malo v tejto minúte poriadne šťastie.