Písek – Kynžvart 32:32 (kon.) | DHC Plzeň – Poruba 30:23 (kon.) | Michalovce – Dunajská Streda 20:19 (kon.)
Šaľa – Olomouc 31:25 (kon.)
Sokol Písek
32:32 (16:20)
Házená Kynžvart
cz Sobota 24.09.2022, 15:00MOL liga žien • 4. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:56:12)

Sokol Písek – Házená Kynžvart 32:32 (16:20)
    Nejvíce branek: Korešová 15/8, Chlupová 7, E. Svobodová 5 – Božovićová 8/4, K. Königová 6, Dvořáková 6. Rozhodčí: Václav Horáček – Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 8/8 – 4/4. Vyloučení: 3:4. Diváci: 222.

Písek od startu druhého poločasu musel dotahovat, podařilo se mu to až sedm minut před koncem. Pak ale svěřenkyně Petra Sabadky znovu odskočily do dvoubrankového náskoku. V úplně posledních vteřinách skórovala Iveta Korešová, autorka patnácti přesných zásahů!

Konec zápasu. (32:32)
    60
    Tak to byla naprostá paráda od Korešové! Na nějakých osmi metrech naznačila střelu, což ji hostující obrana uvěřila. Domácí hráčka pak udělala další dva kroky, po kterých z bezprostřední blízkosti překonala Novotnou! Víc už se nestane. (32:32)

60
    Prorážení na Chlupovou. Domácí házenkářka chtěla bleskově rozehrát, jenže přišel signál od stolku časoměřičů, time-out také pro Písek. Do konce zbývá 17 vteřin. (31:32)

60
    Do konce 32 vteřin, u míče Kynžvart, který za pár vteřinek půjde do pasivity. Hostující lavička si vyžádala čas na poradu. (31:32)

59
    Fantastický zákrok brankářky Novotné proti Stellnerové ze šesti metrů! Dost možná klíčový moment zápasu. (31:32)

59
    Rozběhly se poslední dvě minuty, po dalším výborném zákroku domácí gólmanky jsou u míče písecké házenkářky. (31:32)
    58
    Na brankovišti se uvolnila Stellnerová, která po otočce snížila na nejtěsnější možný rozdíl ve skóre! (31:32)
    57
    Naopak Kynžvart si může dovolit pomalejší útoky. Z jednoho takového se prosadila Königová. (30:32)
    57
    Blesková odpověď Velkové, domácí už musí hrát rychle. (30:31)
    57
    Tu naprosto bez problémů proměňuje hostující Božovićová! (29:31)

56
    Gól hostujícího týmu neplatí, zakončení přišlo až po došlápnutí. Přesto je nařízena sedmička pro Kynžvart. (29:30)