Hellas Verona – Udinese 1:2 (kon.)
Hellas Verona
1:2 (1:0)
Udinese Calcio
cz Pondelok 03.10.2022, 20:45 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Talianska Seria A • 8. kolo

Je dobojováno. Ve druhé půli jsme viděli velkou snahu Udinese něco udělat s nepříznivým výsledkem, dlouho to ale nevycházelo a Montipò si dobře bránil své území. Vyrazil prudkou střelu Arslana, s ranou Samardžiće mu pomohla tyč, ale v 70. minutě už inkasoval, když jej po kombinaci překonal střelou z vápna Beto. S postupem času to už vypadalo, že Hellas udrží alespoň remízu, nicméně ve třetí minutě přišli i o ten jeden bod. Samardžić rozehrál přímý kop, našel Jaka Bijola, ten hlavou překonal Montipòa a zařídil tak konečný výsledek 1:2. Verona je po této porážce na 18. místě s pěti body, Udinese je třetí s 19 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:52:06)
    Udinese má 19 bodů a 17 vstřelených branek, což je po prvních osmi odehraných zápasech nejlepší klubový výsledek v historii Serie A

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:11.

90+8

90+7
    Nastavený čas už je za námi, rozhodčí ale ještě nastavuje proleženou dobu.

90+6
    Dlouhý nákop domácích, tohle ale bylo pro ofenzívu Hellasu moc prudké a nechytatelné.

90+5
    Na trávníku leží hostující Nestorovski, na nohy se mu moc nechce.

90+4
    Další faul ve výskoku, domácí protestují, není jim to ale nic platné. Udinese bude rozehrávat a a teď to budou hosté, kdo nebude pospíchat.
    90+3. Jaka BIJOL - 1:2

90+3
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je pro domácí tým ledová sprcha. Udinese rozehrálo přímý kop, Samardžić poslal zleva centr na vápno, kde všechny přeskočil JAKA BIJOL a hlavou uklidil míč do protipohybu gólmana Montipòa – 1:2!

90+2
    Závěr utkání je hodně rozkouskovaný, přibývá faulů na obou stranách.

90+1
    Centr zase nevyšel, Silvestri už posílá míč dopředu, Udine pospíchá do útoku.

90
    Bude se nastavovat šest minut.

90
    Ještě jeden přímý kop pro domácí, to vše po faulu na Lasagnu.

89
    Rozehrává se od Montipòvy branky, ten posílá dopředu dlouhý nákop.

88
    Menší zdržení, tohle více vyhovuje domácím, těm se do hry moc nechce.

87
    Následný přímý kop se domácím nevyvedl a málem z toho zase byl brejk Udinese.

86
    Další karta, nyní na straně Udinese. Roberto Pereyra stáhl unikajícího Tamezeho.

85
    Verona se snaží závěr zápasu držet co nejdál od své branky a nepokazit si stále dobře rozehraný duel.