NY Islanders – Philadelphia 2:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 0:3 (kon.) | LA Kings – Anaheim 2:1 (kon.)
Bern – Nashville 3:4 (kon.)
Chicago Blackhawks
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Minnesota Wild
cz Pondelok 03.10.2022, 01:30 • United Center, Chicago • Príprava NHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (04:01:57)

Dnešní utkání u konce. Další výhru v rámci přípravy si připisuje tým Minnesoty, který porazil Chicago 3:0. Góly padaly až v průběhu druhé a třetí třetiny. Nejprve se v pětadvacáté minutě trefil Dewar, následovaly pak slepené trefy Boldyho a Duhaima. Hostující brankář Fleury si připisuje čisté konto, rozhodně špatný výkon nepředvedl ani Petr Mrázek v brance domácího celku.

59:13

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:46
    Blackwell se ve vlastním oslabení krásně prohráčkoval až do zakončení, následně pálil vedle branky kanadského brankáře Fleuryho.

57:50
    Chicago se zatím brání příkladně, kotouč je znovu za brankou Fleuryho.

57:13
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
    Philp – 2 min., podrážení.

56:31

56:02
    Další nepřesnost v kombinace Blackhawks a Minnesota vyhazuje puk přes všechny čáry.

55:34
    Domácí se konečně usadili v útočném pásmu, chybí jim však střelba na branku Fleuryho.

54:31
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
    Hicketts – 2 min., sekání.

54:27
    Následuje komerční přestávka.

53:56
    Další obrovská chyba domácích při rozehrávce a do šance se hnal Duhaime, který tváří v tvář Mrázkovi nedokázal skórovat.

52:34
    Do další slibné akce se vložil Hartman, který si položil Mrázka, ale následně nedokázal zasunout kotouč za jeho záda.

52:11
    Foligno nebezpečně nahazoval kotouč před branku. Naštěstí pro Chicago se k puku nikdo v bílém dresu nedostal.
    50:34 DUHAIME - 0:3

50:34
    Minnesota právě vstřelila branku! Třetí puk za Mrázkem a zdá se, že o osudu dnešního střetnutí je rozhodnuto. BRANDON DUHAIME získal kotouč na levé straně útočného pásma, dostal se s ním před českého brankáře a následně ho na vyrážečku prostřelil.