NY Islanders – Philadelphia 2:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 0:3 (kon.) | LA Kings – Anaheim 2:1 (kon.)
Bern – Nashville 3:4 (kon.)
Los Angeles Kings
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Anaheim Ducks
cz Pondelok 03.10.2022, 03:05 • Crypto.com Arena, Los Angeles • Príprava NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:38:21)

V oslabení: 0:0

Je dobojováno. Los Angeles Kings nakonec porážejí Anaheim Ducks těsně 2:1, když jsme všechny branky utkání viděli hned v první třetině, ve které domácí hokejisté dvěma trefami v přesilové hře otočili vývoj utkání na svou stranu.

Anaheimu v závěrečné třetině nepomohli ani dvě přesilové hry a byla to právě především práce ve speciálních týmem, která tedy nakonec rozhodla o vítězi tohoto utkání.

59:50
    V samotném závěru Lundestrom skvěle tečoval nahození od modré čáry, ale Quick byl na správném místě a kotouč dokázal vyrazit.

58:51
    Kopitar zkusil přes celé kluziště trefit opuštěnou klec, ale minul, a tak je tu icing Kings.

58:28
    Brankář Anaheimu už míří na střídačku a Kačeři to zkusí v šesti!

58:02
    Doughty vyslal ráznou střelu směrem na hostující bránu, kde si Gibson připsal další jistý zákrok a už pomalu pokukuje po střídačce.

57:47
    Iaffalo mohl rozhodnout o vítězi tohoto utkání, jenže z bezprostřední blízkosti nevyzrál na Gibsona, který tak stále drží Anaheim ve hře.

56:20
    Anaheimu se podařilo dostat do útočného pásma, ale střela Beaulieua od modré čáry byla hodně nepřesná.

55:26
    Nejlepší obrana je útok. Tohoto se nyní drží domácí hokejisté, kteří drží puk ve svém útočném pásmu. Z úhlu to zkoušel Fagemo, avšak Gibson byl u své tyče připravený.

55:00
    Je tu poslední pětiminutovka třetí třetiny, ve které domácí hokejisté stále vedou o jednu branku. Dotáhnou tento zápas už do vítězného konce?

54:31
    Následně útok Kings pokračoval a od modré čáry nahazoval touš Edler, ale puk jen proletěl kolem brány Anaheimu.

54:11
    Lizotte ze středu útočného pásma odzkoušel pozornost Gibsona, jenž jeho pokus jen vyrazil mimo svou klec.

53:44
    Anaheimu se nevydařil přechod do útočného pásma, když se hostující hokejisté dostali do ofsajdového postavení.

52:48
    Těsně po konci přesilové hry se ke střele dostal Lundestrom, avšak jeho pokus zaletěl přesně do lapačky Quicka.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 13. Kempe (Kopitar, Doughty), 20. Kaliyev (Tynan) – 1. Grimaldi (Comtois, Kulikov)

Los Angeles Kings: Quick (Villalta) – Anderson, Doughty, Walker, Spence, Edler, Clarke – Fiala, Kopitar, Kempe – Iaffalo, Tynan, Kaliyev – Vilardi, Kupari, Fagemo – Lemieux, Lizotte, Anderson-Dolan.
    Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Kulikov, Drysdale, Benoit, Beaulieu, Juolevi, Mahura – De Leo, Gawin, Regenda – McTavish, Lundestrom, Silfverberg – Comtois, Henrique, Grimaldi – Kirkland, Groulx, Lopina.