Salzburg – D. Záhreb 1:0 (kon.) | Lipsko – Celtic 3:1 (kon.) | Chelsea – AC Miláno 3:0 (kon.)
Real Madrid – Doneck 2:1 (kon.) | Manchester City – Kodaň 5:0 (kon.) | Sevilla – Dortmund 1:4 (kon.)
Juventus – Haifa 3:1 (kon.) | Benfica – Paríž 1:1 (kon.)
RB Lipsko
3:1 (1:0)
Celtic Glasgow
cz Streda 05.10.2022, 18:45 • Red Bull Arena, Lipsko • Liga majstrov • Skupina F

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 6:9. (20:45:49)

RB Lipsko bylo v zápase lepším týmem a naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas 3:1. VAR navíc neuznal domácím další dva góly pro ofsajd.

90+5

90+5
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty, více ze hry mají hosté, ale nemají čas.

90+3
    Domácí kontrolují hru, drží se na polovině soupeře, ale nemohou se propracovat do zakončení.

90+2
    Emil Forsberg rozehrával rohový kop, před brankou si dobře počínali jeho spoluhráči, ale nedokázali se prosadit.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Emil Forsberg centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit. Následně se píská ofsajd.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Emil Forsberg pálil, Joe Hart vytáhl na roh.

89
    Willi Orbán kombinuje se svými spoluhráči na polovině hrací plochy, následně Emil Forsberg rychle přenesl hru, ale zakončit nedokázal.

88
    Na výraznější šance v posledních minutách čekáme. Více ze hry mají domácí, kteří drží dvoubrankový náskok.

86
    Domácí celek hraje takticky velmi dobře, snaží se držet hru daleko od vlastní branky.

84
    Celtic bude rozehrávat rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě poradila.

83
    Hosté se pokouší zdramatizovat zápas, ale Greg Taylor nedokázal přesněji odcentrovat před branku. Obrana si v pohodě poradila.

82
    Střídání v týmu Celtic FC:
    ze hřiště odchází Kjogo Furuhaši, přichází Giorgos Giakoumakis,
    ze hřiště odchází Reo Hatate, přichází James McCarthy.

82
    Střídání v týmu RB Lipsko:
    ze hřiště odchází Dominik Szoboszlai, přichází Yussuf Poulsen.

81
    ze hřiště odchází David Raum, přichází Marcel Halstenberg.

80
    David Raum má křeče. Míří k němu spoluhráči, kteří se mu snaží pomoci.

78
    Důležitý krok nyní udělali domácí fotbalisté k tomu, aby v tomto zápase dokázali vyhrát. Vedou o dvě branky a necelých patnáct minut zbývá do konce.

Jan Prošek

Góly: 27. Nkunku (And. Silva), 65. And. Silva (Szoboszlai), 77. And. Silva (Simakan) – 48. Jota (Furuhaši)

Karty:   54. Kampl (RBL) – 59. O'Riley (CEL)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 6:9.
    RB Lipsko: Gulácsi (C) (13. Blaswich) – Simakan, Orbán, Gvardiol, Raum (81. Halstenberg) – Schlager, Kampl (71. Haidara) – Szoboszlai (82. Poulsen), Nkunku, Werner (71. Forsberg) – And. Silva.
    Náhradníci: Diallo, Novoa, Henrichs.

Tréner: Marco Rose

Celtic Glasgow: Hart – Juranović, Welsh, Jenz, G. Taylor – O'Riley (75. Hakšabanović), C. McGregor (C) (37. Abildgaard), Hatate (82. McCarthy) – Maeda (75. Forrest), Furuhaši (82. Giakoumakis), Jota.
    Náhradníci: Bain, Siegrist – Bernabei, S. Robertson, Ralston.

Tréner: Ange Postecoglou