Teplice – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Brno 2:1 (kon.) | Bohemians – Sigma Olomouc 1:1 (kon.)
Sparta Praha – Pardubice 5:2 (kon.)
FC Hradec Králové
2:1 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
cz Sobota 15.10.2022, 16:00 • Lokotrans Arena, Mladá Boleslav • Česká FORTUNA:LIGA • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (18:07:05)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 7:9.

Je konec! Hradec ve druhém poločase nakonec dovršil svůj tlak a dokonal obrat, díky němuž proti Zbrojovce Brno bere tři body a vyhrává podruhé v řadě, naopak hosté odcházejí potřetí v řadě bez bodu.

Hodně aktivní byl ve druhé půli zejména Kubala, ale obě jeho velké šance vychytal Berkovec. Hrdinou se tak stal až Daniel Vašulín, který dvě minuty před koncem sám před gólmanem Zbrojovky rozhodl po prodloužení hlavou od Kučery o třech bodech pro votroky.

90+7

90+7
    Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Filip Souček).

90+6
    Zbrojovka je na míči, ale už zbývá málo času a domácí se skvěle brání.

90+5
    Střídání v týmu FC Hradec Králové:
    ze hřiště odchází Daniel Vašulín, přichází Pavel Dvořák.

90+5
    Domácí závěr zvládají skvěle, odrazem o Fouska nyní získali znovu balón. A chystají ještě jedno střídání.

90+4
    Centr z pravé strany od Hlavici byl snadným soustem pro Bajzu, ten s rozehrávkou pospíchat nebude.

90+3
    Domácí šetřili čas v rohu hřiště, kde nakonec Hlavica donutil Vašulína k chybě. Čas pro hosty se ale krátí.

90+2
    Snaha o další brejk votroků končí ofsajdem hrdiny předchozích chvil Vašulína.

90+1
    Koubek táhl brejk Hradce po pravé straně, ale nakonec to přehnal s razancí přihrávky a ta nikoho v bílém nenašla.

90+1
    Nastavuje se šest minut!

90
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
    ze hřiště odchází Róbert Matejov, přichází Jan Hladík,
    ze hřiště odchází Denis Granečný, přichází Wale Musa Alli.

89
    Hosté teď musejí vrhnout všechny síly do útoku. Souček však místo míče ve vápně trefil Kodeše a je z toho jasný faul a míč pro domácí.

88
    Hradec Králové právě vstřelil branku! Tak domácí se přeci jen dočkali a v závěru jdou do vedení! Po dlouhém nákopu Kučera přeskočil svého soupeře a prodloužil do vápna, kde DANIEL VAŠULÍN unikl ofsajdu a sám před Berkovcem zakončil nechytatelně o břevno do sítě – 2:1!