Schalke – Hoffenheim 0:3 (kon.)
FC Schalke 04
0:3 (0:2)
TSG 1899 Hoffenheim
cz Piatok 14.10.2022, 20:30 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Nemecká Bundesliga • 10. kolo

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek pátečního večera. (22:29:08)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 12:11. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:8.

Zápas skončil, Schalke na domácím hřišti prohrálo s Hoffenheimem 0:3. První poločas byl lepším týmem na hřišti Hoffenheim, který si tak vysloužil dvoubrankové vedení. První gól padl z penalty, poté co Greiml fauloval Baumgartnera. Penaltu proměnil Robert Skov. Schalke bylo nejblíž vyrovnání ve 30. minutě, ale střela Molleta trefila jen tyč. V nastaveném čase první půle pak vstřelil druhou branku Hoffenheimu po rychlém brejku Munas Dabbur. Ve druhém poločase se domácí snažili být aktivnější a ještě se zápasem něco udělat, ale měli smůlu protože naopak ještě jednou inkasovali, podruhé se z penalty prosadil Robert Skov.

90+1

90
    Po výborném centru Angelinha se k hlavičce dostal úplně volný Jacob Bruun Larsen, ale branku domácího mužstva netrefil.

88
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim:
    ze hřiště odchází Georginio Rutter, přichází Finn Ole Becker,
    ze hřiště odchází Robert Skov, přichází Eduardo Quaresma.

87
    Kenan Karaman si narazil míč s Králem, ale poté ve vápně Hoffenheimu ztratil stabilitu, takže z toho nakonec nic nebylo.

86
    Robert Skov zaútočil na hattrick, ale jeho dalekonosná střela minula branku Schalke 04.

85
    Tribuny Ventil Areny už řádně prořídly, někteří fanoušci Schalke už se na trápení svého týmu nemohli dívat.

84
    Další šanci na skórování měl Sebastian Rudy, ale bývalý hráč Schalke nehlavičkoval přesně.

83
    Obrovskou šanci na čtvrtý gól pro Hoffenheim měl Georginio Rutter, který zakončoval po krásné kombinaci. Z bezprostřední blízkosti ale Schowolowa nepřekonal.

81
    Král mohl poprvé v utkání předvést i něco ze svých útočných schopností, ale jeho centr z pravé strany šestnáctky nenašel žádného adresáta.

79
    Jacob Bruun Larsen si chystal míč na střelu, ale byl faulován. Rozhodčí ponechal hostům výhodu a nakonec střílel Angeliño. Pouze ale do prostoru, kde zrovna stál Alexander Schwolow.

77
    V pokutovém území zůstal ležet po rohovém kopu jeden z hráčů Schalke. Penalta z toho ale nebude, šlo o srážku hlavami.

76
    Schalke se sympaticky stále nevzdává a neustále se pokouší o snížení své ztráty. Nyní bude kopat roh.

75
    ze hřiště odchází Munas Dabbur, přichází Jacob Bruun Larsen,
    ze hřiště odchází Christoph Baumgartner, přichází Angelo Stiller.

74
    Ozan Kabak byl zatažen za dres Polterem, který přišel na hřiště teprve před chvílí, ale už mohl dostat žlutou kartu. Rozhodčí se nad ním nyní slitoval.