Kolín nad Rýnom – Augsburg 3:2 (kon.) | Union Berlín – Dortmund 2:0 (kon.) | Bayern – Freiburg 5:0 (kon.)
1. FC Union Berlín
2:0 (2:0)
Borussia Dortmund
Nedeľa 16.10.2022, 17:30 • An der Alten Försterei, Berlín • Nemecká Bundesliga • 10. kolo

Statistiky byli domácí fotbalisté v zápase horším týmem, ale dokázali se dvakrát prosadit a vyhráli. O obě branky se postaral Janik Haberer. Union je díky zisku bodů dál na čele tabulky. (19:24:41)

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 9:7. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 15:5.

90+4

90+4
    Rani Khedira vhazuje na své polovině hrací plochy, následně v akci pokračují domácí.

90+3
    Domácí hrají takticky velmi dobře, Timo Baumgartl otravoval soupeře tak dlouho, než chyboval, a tak mohou hrát hráči Berlína.

90+2
    Hosté mají balon pod kontrolou, kombinují poblíž půlící čáry, ale nemohou se propracovat do výraznější šance. Thorgan Hazard hledal spoluhráče před brankou, ale pas byl hodně nepovedený.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Nico Schlotterbeck rozehrává na své polovině, Thorgan Hazard pokračovat v akci a rychle dostal hru před branku soupeře.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    S vypětím všech sil se domácí brání tlaku soupeře. Berlín se už nemůže dočkat konce zápasu. Závěr ho stojí hodně sil.

88
    Domácí celek chvilku dokázal držet míč pod kontrolou, pak o něj přišel a hrát mohou znovu hosté.

87
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
    ze hřiště odchází András Schäfer, přichází Miloš Pantovič,
    ze hřiště odchází Sheraldo Becker, přichází Jamie Leweling.

85
    Thorgan Hazard centroval před branku, ale Frederik Rönnow se dobře zorientoval a nenechal se zaskočit.

84
    Obrázek hry je stále stejný. Domácí se velmi zodpovědně brání tlaku soupeře. Dortmund má možnost dalšího rohového kopu.

83
    Fanoušci Berlína vytváří velmi hlučnou atmosféru, která musí bavit. Union se blíží výhře v tomto zápase.

83
    Střídání v týmu Borussia Dortmund:
    ze hřiště odchází Emre Can, přichází Giovanni Reyna.

82
    Youssoufa Moukoko se znovu dostal do výborné střelecké pozice, ale nedokázal překonat brankáře.

81
    Závěr zápasu se nezadržitelně blíží a hosté se přes maximální snahu nemohou v tomto zápase prosadit.

80
    Centr od rohového praporku se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.