Chrudim – Olomouc B 0:0 (kon.) | Vyškov – Vlašim 1:1 (kon.) | Karviná – Dukla Praha 5:0 (kon.)
Líšeň – Prostějov 2:3 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:3 (0:1)
1. SK Prostějov
cz Sobota 22.10.2022, 15:30 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 13. kolo

Tolik tedy z tohoto zajímavého zápasu, přeji pěknou sobotu a někdy u fotbalu se budu těšit napočtenou. (17:38:38)

I když to měli domácí výborně rozehrané, byli moc pasivní a o vyrovnání si koledovali. Nakonec přišel přímo dvojitý trest, který už nedokázali v závěru zvrátit.

Z Líšně se body nevozí, nicméně dnes Prostějov ukázal, že se s ním musí počítat. Střídající hráči rozhodli o třech bodech pro hosty a Pavel Šustr může slavit lup na hřišti prvního týmu tabulky.

Prostějov ještě před pěti minutami prohrával v Líšni 1:2, jenže pak se tedy děly věci. Za krátkou dobu přišel neuvěřitelný obrat a po závěrečném hvizdu celá střídačka vyskočila přímo na hřiště slavit.

90+3

90+1
    Koudelka v brejkové situace chtěl nahrát Střížovi, ale bude z toho alespoň roh. Líšni se čas krátí.

90
    Ještě se budou hrát tři minuty.

88
    Tak to jsou věci, Prostějov v sobě ještě našel energii a dokázal takřka nemožné. Celá lavička po gólu na 3:2 vystartovala na hřiště a radovala se.

88
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Torfiq Ali-Abubakar).

87
    Prostějov právě vstřelil branku! A senzace je na světě. Hosté za dvě minuty obrací výsledek a byl u toho střídající hráč. Prostředkem hřiště se uvolnil DUŠAN PINC a nekompromisní přízemní ranou nedal Vajnerovi šanci. Líšeň v obraně předvedla dva totální lapsusy a je za to potrestaná.

85
    Prostějov právě vstřelil branku! A je vyrovnáno a opět to byla spíše šťastná a kuriózní branka. Nicméně je třeba dodat, že gól je to zasloužený. Jan Koudelka napřáhl z levé strany, odkud poslal střílený centr, a ten podle všeho ještě prodloužil jemnou tečí SAMUEL KULIG. Míč od břevna poté prošel do sítě.

85
    Ještě něco přes pět minut, hosté velmi sympaticky bojují o vyrovnání a nutno říct, že k tomu nebyli v posledních minutách daleko.

83
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází David Machalík, přichází Erik Otrísal.

83
    Marvani si koledují, Matocha sebral čistou loženku Koudelkovi, který už měl napřaženo ke střele.

82
    Následoval roh, jenže Líšeň totálně propadla a hosté rozehráli brejk pět na tři. Svůj ťukec ale nezakončili a Černín v poslední moment odpravil míč do bezpečí.

81
    Mohlo být hotovo, na velkém vápně dostal na kopačky míč po centru Matochy spoluhráč Ulbrich, ale jeho pokus z otočky srazil ještě hostující obránce mimo tři tyče.

80
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Jarmil Blahuta, přichází Jakub Bolf.

77
    Svou územní převahu ale nedokáže přetavit v šanci a naopak fauluje. Sokol zůstal na hřišti.