Nottingham – Liverpool 1:0 (kon.) | Everton – Crystal Palace 3:0 (kon.) | Manchester City – Brighton 3:1 (kon.)
Chelsea – Manchester United 1:1 (kon.)
Chelsea FC
1:1 (0:0)
Manchester United
Sobota 22.10.2022, 18:30 • Stamford Bridge, Londýn • Anglická Premier League • 13. kolo

Skončil sa nám zápas v ktorom sme videli 2 gól po jednom na každej strane. V 87 minúte premenil pokutový kop Jorginho a v 94 minúte vyrovnával Casemiro.

90+4
    Manchester United dal gól! Strelcom gólu je CASEMIRO! Neuveriteľný záver zápasu! Na center Shawa si výborne vyskočil Casemiro, ktorý presnou hlavičkou prekonáva Kepu v domácej bráne!

90+4
    Luke Shaw poslal dobrú prihrávku na Elangu. Ten centroval do šestnástky, ale jeho center nikto netrafil.

90+2
    Hráč Chelsea Jorginho dostáva žltú kartu na zákrok zozadu na Elangu.

90+1
    Domáci sa výborne bránia a kombinujú na polovici United.

90
    Rozhodca nastavuje 6 minút.

90
    Hráč United Luke Shaw dostáva žltú kartu za tvrdý zákrok na Azpilicuetu.

89
    Hosťom už veľa času nezostáva. Uvidíme či sa im podarí niečo vymyslieť.

87
    Chelsea dala gól! Jorginho sa postavil k pokutovému kopu a bez problémov ho premieňa. Domáci sú blízko k trom bodom.

86
    Hráč United Fred dostáva žltú kartu za nešportové správanie.

84
    Domáci zahrávali rohový kop! McTominay zadržal Broju okolo pasu a tak rozhodca píska penaltu pre Chelsea!

84
    Christian Pulišič vybojoval po nastrelení Martineza rohový kop.

82
    Diogo Dalot si z pravej strany potiahol loptu až pred vápno domácich, ale tam o loptu prišiel.

81
    Po striedaniach pokračujeme opäť v zápase.

80
    Dvojité striedanie v tíme Manchestru United. Z ihriska odchádza C. Eriksen. Na jeho miesto prichádza S. McTominay.

Z ihriska ochádza M. Rashford a na jeho miesto prichádza A. Elanga.

79
    Dvojíté striedanie v tíme Chelsea. Z ihriska odchádza R. Sterling a na jeho miesto prichádza A. Broja.

Z ihriska odchádza Loftush-Cheek a na jeho miesto prichádza Chukwuemeka.