Rayo Vallecano – Cadiz 5:1 (kon.) | Valladolid – Sociedad 1:0 (kon.) | Valencia – Mallorca 1:2 (kon.)
Real Madrid – Sevilla 3:1 (kon.)
Valencia CF
1:2 (0:0)
RCD Mallorca
cz Sobota 22.10.2022, 18:30 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španielska LaLiga • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:29:18)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:17.

Je konec! V druhém poločase jsme už přece jen sledovali podstatně lepší podívanou, která přinesla tři branky. Do vedení se dostali domácí, když Edinson Cavani proměnil penaltu. Stejným způsobem ovšem za hosty vyrovnal Vedat Muriqi. Sedm minut před koncem základní hrací doby se navíc k míči dostal ve vápně Lee Kang-in, jenž se nakonec postaral o vítěznou branku. Trochu překvapivě si tak tři body za výhru odváží Mallorca!

90+8

90+7
    Vedat Muriqi se skvěle tělem dostal před soupeře, který ho následně zatáhnul za kraťasy. S akciemi hostů na výhru to vypadá naprosto skvěle.

90+6
    Navíc dobrá rána přišla na druhé straně! Amath Ndiaye ale zamířil těsně vedle brány. Následně domácí sice rychle rozehráli, ale stejně rychle o míč přišli.

90+5
    Giorgi Mamardašvili se už chtěl vydat také dopředu, jenže jeho spoluhráči celkem záhy o balón přišli. Domácí brankář se tak musí rychle vracet do brány.

90+4
    Jen Valencia se samozřejmě snaží dotáhnout náskok soupeře, ale vlastním nepřesným pasem se připravila o míč. Predrag Rajković s odkopem nijak nespěchá.

90+3
    Hugo Guillamón byl faulovaný zezadu, tady měla nejspíše přijít žlutá karta pro hráče hostí. Sudí se ovšem rozhodl jinak, alespoň faul ovšem odpískal.

90+2
    Rozhodčí se dnes nastavování ale opravdu nebojí. Každopádně Valencia má ještě dost času na to, aby vstřelila alespoň jednu branku a srovnala stav.

90+1
    Žlutá karta pro tým Valencia CF (Hugo Guillamón).

Žlutá karta pro tým RCD Mallorca (Dani Rodríguez).

90
    Nastavovat se bude osm minut!

89
    Cenk Özkacar musel být dokonce ošetřován lékařským týmem, už se ale hlásí o návrat do hry. S jeho příchodem nám pomalu ale jistě končí devadesát minut.

88
    Cenk Özkacar má křeče v nohách, rozhodně nemůžeme domácího hráče podezírat ze zdržování hry. Hugo Guillamón mu musí pomoci natáhnout nohu.

87
    José Gayá zkusil nakonec vypálit ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus se nevešel mezi tři tyče.

86
    Žlutá karta pro tým RCD Mallorca (de Galarreta).

86
    Asi není překvapením, že hráči v bílých dresech drží míč na svých kopačkách na útočné polovině, ale stále jsou s ním hodně daleko od brány.

85
    No, do konce základní hrací doby nám chybí pět minut a domácí celek musí dotahovat ztrátu.