Leicester – Manchester City 0:1 (kon.) | Bournemouth – Tottenham 2:3 (kon.) | Brentford – Wolverhampton 1:1 (kon.)
Brighton – Chelsea 4:1 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 1:0 (kon.) | Newcastle – Aston Villa 4:0 (kon.)
Fulham – Everton 0:0 (kon.) | Liverpool – Leeds 1:2 (kon.)
Brentford FC
1:1 (0:0)
Wolverhampton Wanderers
cz Sobota 29.10.2022, 16:00 • Brentford Community Stadium, Brentford • Anglická Premier League • 14. kolo

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:4.
    Střely mimo: 6:7.
    Rohy: 3:6.
    Ofsajdy: 0:1.
    Fauly: 10:17. (18:14:16)

Druhá půle byla pro oko diváka atraktivnější. Domácí poslal do vedení akrobatickým způsobem Ben Mee, nicméně na druhé straně téměř okamžitě odpověděl dalekonosným pokusem kapitán Wolves Rúben Neves. Kontroverzní byla také situace minutu před koncem, kdy dostal Diego Costa červenou kartu za úder hlavou mimo hru. Utkání nakonec skončilo nerozhodně 1:1.

90+9

90+9
    Sá zariskoval a sám se prokličkoval útočícími hráči.

90+8
    Oba týmy se snaží zakopnout co nejdále od své branky.

90+7
    Domácí mají v početní výhodě jen pár minut do konce utkání.
    90+7. Diego Costa (WOS)

90+7
    Červená karta pro Wolverhampton Wanderers (Diego Costa).

90+6
    Do hry zasahuje VAR! Je přezkoumávána situace, kdy Diego Costa hlavou udeřil soupeře v souboji mimo hru.

90+5
    Wolves tlačí na protihráče, ale do větší šance se zatím nedostali.

90+4
    Costova rána zpoza šestnáctky skončila jen na bloku domácích.

90+3
    Žlutá karta pro Brentford FC (Ivan Toney).

90+3
    Brankář Wolves byl po lapení míče faulován a bude tak mít dostatek času na rozehrávku.

90+2
    José Sá vyběhl ze šestnáctky a centr odhlavičkoval před dobíhajícím stoperem sám.

90+1
    Semedův centr pohodlně odhlavičkoval Damsgaard.

90
    Damsgaard odvrací na roh.

90
    Po faulu na Podence mají hosté k dispozici zajímavou standardní situaci ze středu hřiště.