Almería – Vigo 3:1 (kon.) | Cadiz – Atlético Madrid 3:2 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 0:1 (kon.)
Valencia – Barcelona 0:1 (kon.)
FC Sevilla
0:1 (0:0)
Rayo Vallecano
cz Sobota 29.10.2022, 18:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španielska LaLiga • 12. kolo

Sevilla nedokázal přes velké držení míče vstřelit gól a bude si tak muset na první domácí ligovou výhru v této sezóně ještě počkat. V 61. minutě je sestřelil po sólové akci Álvaro García. Sevilla tak zůstává na 16. místě, za to Vallecano se posouvá na 8. místo. (20:31:08)

90+7

90+6
    Catena si teď dal málem vlastní gól, centr, který přiletěl do vápna hostů chtěl odkopnout, ale zamířil na špatnou stranu, ale Dimitrevski včas zaskočil.

90+6
    Suso pouze nastřelil zeď.

90+5
    Papu Goméz byl faulován těsně před vápnem Vallecana, toto je zajímavá příležitost pro Sevillu, jak vyrovnat.

90+4
    Isco byl nedovoleně zastaven. Sevilla zůstává na balónu.

90+3
    Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Marcão).

90+2
    Sevilla se bude snažit vyrovnat, bude se zahrávat rohový kop.

90
    Hlavní arbitr nastavuje 7 minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Pablo Muñoz.

90
    Jesús Navas poslal do vápna hostů zajímavý míč, ale gólem tato akce nekončí.

89
    Sevilla obléhá vápno Vallecana.

88
    Suso dokázal vystřelit na bránu Dimitrevskiho, jeho střela však končí v rukavicích hostujícího brankáře.

87
    Rozběhnutého Isca nedovoleně zastavil Ciss, Sevilla bude rozehrávat faul.

86
    Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Jesús Navas).

86
    Sevilla bude zahrávat rohový kop.

85
    Jeden z hráčů Vallecana zůstává na zemi, hlavní rozhodčí signalizuje, že tyto minuty ponechá v nastaveném čase.

83
    Jordán zkusil na přímo ohrozit bránu Dimitrevskiho, jeho střela těsně minula levou tyč.

82
    Ciss fauloval Lamelu a vidí žlutou kartu, následuje volný přímý kop z dobré pozice pro Sevillu.