Žilina B – Dubnica 3:1 (kon.) | Šamorín – Slovan Bratislava U21 2:4 (kon.) | Pohronie – Prešov 0:1 (kon.)
Humenné – Myjava 1:2 (kon.) | KFC Komárno – Považská Bystrica 2:2 (kon.) | Košice – Rača 2:1 (kon.)
KFC Komárno
2:2 (2:2)
MŠK Považská Bystrica
Sobota 29.10.2022, 14:30 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 15. kolo

Zápas medzi Komárnom a Považskou Bystricou sa končí nerozhodne 2:2. Zo začiatku zápasu to vyzeralo na dominanciu domácich, keď po 10. minútach vyhrávali 2:0, ale hostia sa dokázali postaviť na nohy a ešte pred koncom prvého polčasu vyrovnali na 2:2. Druhý polčas bol vyrovnaný, k sľubným šanciam sa dostali domáci, ale gól sa im už streliť nepodarilo. Z tohto zápasu je to všetko. Prajem pekný deň. (16:19:58)

90+1

90+1
    Oblúčik Adayila len do rúk Mateja Slávika.

90+1
    Jedna minúta nadstavený čas.

90
    Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Čiernik).

90
    Odkop od brány Považskej Bystrice.

89
    Mészárosova strieľaná prihrávka, ktorá smerovala rovno na Mateja Slávika.

88
    Outové vhadzovanie pre hostí.

86
    Dlhá lopta, ktorá poputovala len k Brédovi.

85
    Striedanie v tíme KFC Komárno:
    z ihriska odchádza Németh, prichádza Pastorek.

84
    Žltá karta pre tím KFC Komárno (Tóth).

83
    Rohový kop pre Komárno.

82
    Center od Šmehyla, ktorý odhlavičkoval Šimko, ale len vysoko nad bránu.

82
    Odpískaný faul Gamboša, ďalšia príležitosť pre domácich.

81
    Postavenie mimo hry domácich.

80
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Demjan, prichádza Hundák,
    z ihriska odchádza Nagy, prichádza Begáň.

78
    Lukášovi Slávikovi center do šestnástky nevyšiel.

77
    Tóth si nabiehal za loptou, ale jej spracovanie mu robilo problém.

75
    Dlhý out až do pokutového územia, po ktorom boli pri lopte najmä domáci, ale bránu nedokázali priamo ohroziť.