Minnesota – Winnipeg 6:1 (kon.) | Florida – Boston 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 2:1 (3:2 po s.n.)
Columbus – Montreal 1:3 (kon.) | Buffalo – St. Louis 6:2 (kon.) | NJ Devils – Toronto 1:2 (kon.)
Detroit – Nashville 3:0 (kon.) | Carolina – Arizona 0:4 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:0 (kon.)
Washington – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Dallas – Chicago 6:4 (kon.) | Anaheim – NY Rangers 3:2 (kon.)
Vegas – Ottawa 4:1 (kon.) | Seattle – San Jose 8:5 (kon.) | Colorado – Vancouver 3:4 (kon.)
Washington Capitals
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
cz Štvrtok 24.11.2022, 01:30 • Capital One Arena, Washington • NHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (04:21:19)

Statistiky
    Střely na bránu: 32 – 23 | Přesilová hra: 1/3 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 6

Kdo se postavil do brankoviště?
    Darcy Kuemper (Washington) – 21 zákroků, 2 OG, úspěšnost 91,3 %, odchytal 60:48
    Felix Sandström (Philadelphia) – 29 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,6 %, odchytal 60:50

Česká a slovenská stopa
    Martin Fehérváry (Washington) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:13
    Lukáš Sedlák (Philadelphia) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 10:48

1. Jevgenij Malkin (PIT) – 0+0
    2. Tristan Jarry (PIT)
    3. Daniel Vladař (CGY)

Dnešní utkání je u konce. Capitals tak skoro po dvou týdnech zapisují výhru, když poráží Philadelphii 3:2 po prodloužení. Necelé tři minuty před koncem základní hrací doby poslal zápas do prodloužení Sonny Milano a ve druhé minutě nastaveného času rozhodl o výhře pro domácí tým jeho kapitán Alexandr Ovečkin. Další zápas čeká Capitals již zítra proti Calgary. Flyers se potkají zítra na svém ledě s Pittsburghem.

61:04 Alexandr OVEČKIN - 3:2

61:04
    Washington právě vstřelil branku! Je rozhodnuto! Jak jinak se o to postaral ALEXANDR OVEČKIN. Dylan Strome zavezl kotouč do útočného pásma a na levém kruhu našel ruského kanonýra, který z voleje nachytal Sanströma na přední tyči. Asistence: Dylan Strome, Erik Gustafsson.

60:10
    Domácí vyhráli úvodní vhazování nastaveného času, mají tak právo prvního útoku.

60:01

Šedesát minut hry nám vítěze neurčilo. Necelé tři minuty před koncem základní hrací doby se prosadil Sonny Milano, který tak poslal zápas do prodloužení, jež bude startovat za pár chvil.

60:00

59:28
    Domácí už dohrají zápas za vlastní brankou. Rozhodovat se bude v prodloužení.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:58
    Milano mohl být hrdinou domácích. Nyní se řítil sám na brankáře soupeře, ale nedokázal ho prostřelit. Následovala strkanice před brankou.
    57:02 Sonny MILANO - 2:2

57:02
    Washington právě vstřelil branku! Domácí se přeci jen dočkali a slaví vyrovnání před koncem základní hrací doby. T. J. Oshie dostal puk na modré čáře, což trošku zavánělo ofsajdem, následně ho předal Jevgenimu Kuzněcovovi, který se protáhl před branku a naservíroval kotouč před okrytou klec pro SONNYHO MILANA. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, T. J. Oshie.

56:17
    Nepovedená rozehrávka ve střední třetině, Capitals musí znovu začínat zpoza vlastní branky.

55:29
    Hosté důsledně brání střední pásmo a nepouští soupeře do své obranné třetiny.

54:47
    Následuje komerční přestávka.

54:47
    Mohl tu být třetí kuriózní gól pro Flyers. Po střele jednoho z hostujících beků zakopl Kuemper v brankovišti. Kdyby šel kotouč na branku, tak by se pravděpodobně hosté radovali.

Ondřej Černý

Góly a asistencie: 12. Ovečkin (Oshie, D. Strome), 58. Milano (Kuzněcov, Oshie), 62. Ovečkin (D. Strome, E. Gustafsson) – 6. Frost (Sanheim, Farabee), 35. P. Brown (Provorov, Deslauriers)

Washington Capitals: Kuemper (C. Lindgren) – Carlson (A), E. Gustafsson, Jensen, Fehérváry, T. van Riemsdyk, Irwin – Sheary, D. Strome, Ovečkin (C) – Oshie, Kuzněcov, Milano – Mantha, Eller, Johansson – Hathaway, Dowd, Protas.
    Tréner: Peter Laviolette

Philadelphia Flyers: Sandström (Hart) – DeAngelo, Provorov, Braun, Sanheim, Ristolainen, Seeler – Tippett, Frost, Farabee – MacEwen, Cates N., Hayes – Laczynski, P. Brown, Willman – Bellows, Sedlák, Deslauriers.
    Tréner: John Tortorella

Rozhodca: Nicholson, Brenk – Toomey, Alphonso