Třebíč – Litoměřice 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 4:3 (po pr.) | Frýdek-M. – Zlín 2:1 (kon.)
Pardubice B – Jihlava 2:4 (kon.) | Slavia – Vsetín 4:5 (kon.) | Kolín – Sokolov 4:0 (kon.)
Přerov – Prostějov 0:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
HC Dukla Jihlava
cz Streda 30.11.2022, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • Chance Liga (CZ) • 25. kolo

Poslední třetina se vyvíjela velice zajímavě. Ve 41. minutě využil přesilovou hru Jan Zdráhal a snížil na 1:2, vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a opět to bylo díky využité přesilové hře, kdy si puk přebral Ondřej Matýs a namířil puk k tyči. Jenže těsně po vypršení nešťastného vyloučení Hanouska udeřila opět Dukla, střelu nad beton přesně umístil Tomáš Harkabus. Rozhodující čtvrtá branka padla v 55. minutě, kdy chybu trestal zkušený Josef Skořepa. (20:18:15)

59:36
    Matěcha se musel vrátit zpět do brány.

59:36
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Daniel Rákos – 2 min., nedovolené bránění.

59:26
    Harkabus po zblokované střele vyhazuje přes všechny čáry, ale bránu minul.

59:16
    Dynamo to ještě zkusí v přesilové hře bez brankáře!

59:16
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Adam Dvořák – 2 min., vysoká hůl.

58:16
    Tomáš Chlubna s Otakarem Šikem ujížděli na Hanouska, který zastavil přihrávku na Šika do prázdné brány!

57:25
    Pardubice zvládly akci vykombinovat na malém prostoru, jenže přihrávka na Zdráhala se vrtěla a dál nic z toho rázem nebylo.

56:02
    Matýsovu střelu k tyči vytěsnil Beran betonem zpět na hole jihlavských.

55:07
    Pardubicím na srovnání nezbývá příliš času, navíc se hosté drží více na puku a Dynamo kvůli vyloučením ztratilo drajv.
    54:22 Josef SKOŘEPA - 2:4

54:22
    Dukla právě vstřelila branku! Dukla trpělivou kombinací opět odskakuje na rozdíl dvou branek! JOSEF SKOŘEPA si počkal na správnou situaci a z kruhu prostřelil Matěchu – 2:4! Asistence: Tomáš Harkabus

53:53
    Dynamo ale zatím výborně brání a nenechává hosty usadit se v jejich pásmu.

53:01
    Michal Hrádek byl před chvílí zasažen vysokou holí, čehož si rozhodčí nevšimli a při dalším střídání vystartoval na rozhodčí, kteří neměli jinou možnost než ho vyloučit.

53:01
    Michal Hrádek – 2 min., nesportovní chování.

52:19
    Tecl z úhlu výrazně přestřeluje.
    50:52 Tomáš HARKABUS - 2:3

50:52
    Dukla právě vstřelila branku! Dukla si těsně po vypršení trestu rozebrala obranu Dynama a bere si vedení zpět! TOMÁŠ HARKABUS dostal puk přímo na hůl od druhého mantinelu a neměl problém trefit prostor nad Matěchovými betony – 2:3! Asistence: Daniel Kolář

Michal Pospíšil

Góly a asistencie: 41. Zdráhal (T. Zeman, Matýs), 48. Matýs (Zdráhal, T. Zeman) – 1. Šik (Haman), 34. V. Brož (Fronk, Haman), 51. Harkabus (D. Kolář), 55. Skořepa (Harkabus)

HC Dynamo Pardubice B: Matěcha (Nečas) – Zdráhal (A), Nedbal, Bučko, Hrádek, Drtina (A), Hanousek – Lichtag, Kaut (C), Belluš – Koffer, Rákos, Matýs – Půhoný, P. Machač, T. Urban – Pochobradský, T. Zeman, M. Machač.
    Tréner: Václav Baďouček

HC Dukla Jihlava: Beran (Maláč) – Dundáček, A. Dvořák, Bilčík, D. Kolář, M. Jáchym, Haman, F. Kočí – Chlubna, Miškář, Šik – Harkabus (A), Skořepa (C), Fronk – Tecl, Handl, Křehlík – Cachnín, Pořízek, V. Brož.
    Tréner: Viktor Ujčík

Rozhodca: Svoboda, Veselý – Bohuněk, Štěpánek