NY Rangers – Florida 6:2 (kon.) | Toronto – NY Islanders 5:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 2:3 (po pr.)
Calgary – Columbus 4:3 (po pr.)
Toronto Maple Leafs
5:2 (0:1, 4:1, 1:0)
New York Islanders
cz Utorok 24.01.2023, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

To by bylo z dnešního zápasu vše. Věřím, že jste si zápas užili a dostavíte se i k dalším textovým přenosům z nejslavnější ligy světa.

Přeji vám dobrou noc. (03:42:05)

Dnešní utkání ve Scotiabank Aréně sledovalo 18 514 diváků.

Statistika
    Střely na bránu: 38 – 33 | Přesilová hra: 1/2 – 0/2 | Trestné minuty: 6 – 6 | Zblokované střely: 25 – 13 | Hity: 30 – 49

3. Ilja Samsonov (TOR) 31 zákroků, 93,9 %

Leafs si ve třetím dějství pohlídali své vedení, které ještě ve 48. minutě navýšil Auston Matthews. Dva body tak připadnou domácímu týmu, Isles se pro tentokrát musejí obejít bez bodového zisku.

58:19
    McMann nahodil puk, ale nikdo z domácích se za ním nevydal.

58:00
    120 sekund do konce třetí třetiny a nejspíš i zápasu.

57:44
    Samsonov má další zákrok proti střele Pelecha, na kterou dobře viděl.

57:22
    Do útočné třetiny pronikli až nyní.

57:08
    Hosté s rozehrávkou nespěchají.

56:37
    Ránu Holmströma přizvedl hokejkou Rielly a touš končí v ochranné síti.

56:11
    Lee schytal střelu svého spoluhráče od modré čáry, všemu přihlížel obránce Rielly, který se na poslední chvíli stihl vyhnout.

55:48
    Další útok Isles založí Aho.

Tomáš Taybner

Góly a asistencie: 26. Nylander (Tavares, McMann), 28. Tavares (Nylander, Samsonov), 30. Järnkrok (Nylander, Holl), 37. Nylander, 48. Matthews (Holl) – 20. Lee (Nelson, S. Aho I), 27. Lee (Palmieri, Barzal)

Toronto Maple Leafs: Samsonov (M. Murray I) – Rielly (A), Liljegren, Giordano, Holl, Sandin, Timmins – Bunting, Matthews, Nylander – Järnkrok, Tavares (C), Marner (A) – Kerfoot, Kämpf, Engvall – Aston-Reese, Holmberg, McMann.
    Tréner: Sheldon Keefe

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Romanov, Mayfield, Pulock, Pelech, S. Aho I, Bolduc – Cizikas, Barzal, Beauvillier – Palmieri, Nelson (A), Lee (C) – Bailey (A), Pageau, Parise – Holmström, Räty, M. Martin.
    Tréner: Lane Lambert

Rozhodca: Schlenker, Rehman – Galloway, Apperson

Diváci: 18 514