Sparta Praha – Litvínov 3:2 (kon.)
koniec
HC Sparta Praha
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
HC VERVA Litvínov
cz Streda 25.01.2023, 18:30 • O2 arena • Tipsport extraliga (ČR) • 41. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
  46:44 Patrik DEMEL - 3:2
   
  46:44
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Po Řepíkově ztrátě kotouče na modré čáře nejprve sparťanského kapitána setřásl Havelka, aby následně Kovář vyrazil Šaldovu střelu pouze k PATRIKU DEMELOVI, který tak již následně měl v zakončení do odkryté branky jednoduchou práci! Asistence: Radim Šalda, Martin Havelka.
  35:41 Michal ŘEPÍK - 3:1
   
  35:41
  Sparta právě vstřelila branku!
  MICHAL ŘEPÍK nám právě předvedl gólovou akci hodnou kapitána týmu, když se kličkami zbavil hned dvou protihráčů a i s pomocí čepele jednoho z Litvínovských dopravil kotouč bekhendovou střelou za Zajíčkova záda. Bez asistence.
  31:10 Michal ŘEPÍK - 2:1
   
  31:10
  Sparta právě vstřelila branku!
  Střelu Miroslava Formana z prostoru mezikruží ještě zastavila branková konstrukce, odražený kotouč si poté pohotově nalezl MICHAL ŘEPÍK a střelou do odkryté branky vrátil Spartě vedení! Asistence: Miroslav Forman, Pavel Kousal.
  28:27 Nicolas HLAVA - 1:1
   
  28:27
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Máme vyrovnáno! Po Kašeho ztrátě kotouče v rohu kluziště vypálil tvrdě z prostoru pravého kruhu NICOLAS HLAVA a Kováře i přes jeho prvotní zásah prostřelil, když se kotouč za brankovou čáru doslova dokutálel. Bez asistence.
  16:40 David TOMÁŠEK - 1:0
   
  16:40
  Sparta právě vstřelila branku!
  Krásná přesilovková kombinace, která končí gólem Pražanů! Na levém křídle si DAVID TOMÁŠEK svižně vyměnil kotouč s Davidem Kašem a v pro soupeře neočekávané situaci prostřelil střelou nad pravé rameno Zajíčka. Asistence: David Kaše.

  Jakub Houžvička

  Góly a asistencie: 17. Tomášek (Kaše), 32. Řepík (M. Forman, P. Kousal), 36. Řepík – 29. Hlava, 47. Demel (Šalda, Havelka)


  HC Sparta Praha: J. Kovář (Kořenář) – Němeček, Jandus, Kempný, Mikliš, Moravčík, Polášek (A), Krutil – Tomášek, Horák, P. Kousal – M. Forman, Sobotka (A), Řepík (C) – Buchtele, D. Vitouch, Safin – Kaše, G. Thorell, Vauhkonen.
  Tréner: Miloslav Hořava

  HC VERVA Litvínov: Zajíček (Čermák) – Zile, D. Zeman, Freibergs, Strejček, Demel (A), Jaks, Wesley, Šalda – Kudrna, Sukeľ (C), Fronk – Abdul, Estephan, Zdráhal (A) – Danielčák, Gut, Hlava – Havelka, Jurčík.
  Tréner: Karel Mlejnek

  Rozhodca: Hribik, Ondráček – Špůr, Šimánek