Manchester United – Nottingham 2:0 (kon.)
Manchester United
2:0 (0:0)
Nottingham Forest
cz Streda 01.02.2023, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Anglický Ligový pohár • Semifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:52:34)

Držení míče: 74 % : 26 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:11.
    Rudí ďábli se ve finále utkají s Newcastlem.

Je konec. Manchester United si zahraje finále Anglického ligového poháru s Newcastlem!
    První poločas branku nenabídl. Šance ovšem k vidění byly. Na domácí straně se v nich ocitli Casemiro a těsně před poločasem Weghorst. U hostů to byli Johnson a Dennis. Také ve druhé části zápasu měli domácí více ze hry. Potom co se na trávník dostali hvězdy United začaly padat góly. V 73. minutě otevřel brankový účet Martial a o pár minut později se trefil Fred. V 83. minutě mohl korigovat výsledek Surridge, ale přestřelil poloprázdnou bránu.
    Manchester United si poradil s Nottinghamem Forest také v odvetě.

90+1

90+1
    Maguire skvělý pasem našel Rashforda, ale toho zradilo zpracování, po kterém mu míč odkopl obránce.

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

90
    Mighten byl nyní zfaulován Fredem ve středu hrací plochy.

89
    United se nyní snažil něco vymyslet, ale hra je trochu rozháraná na všechny strany. Oba týmy už ví, že se blíží konec.

88
    Luke Shaw nedal soupeři ani trochu místa a hosté tak získali autové vhazování.

87
    Střídání v týmu Nottingham Forest FC:
    ze hřiště odchází Scarpa, přichází Hammond,
    ze hřiště odchází Surridge, přichází Osong.

86
    Fredův centr našel pouze McKennu, ale míč už mají zpátky v moci domácí. Fernandes se posléze odhodlal ke střele z pravé strany vápna, ale jeho rána minula bránu.

85
    Scarpa nyní dohrál Wan-Bissaku, což sudí viděl a také odpískal.
    83. Surridge nedokázal usměrnit míč do poloprázdné brány!

83
    Brejk Nottinghamu nabídl velkou šanci! Nejprve Heaton skvěle vychytal Danila, jenž se prodral přes obranu domácích a v obrovské příležitosti se ocitl Surridge, ovšem ten přestřelil poloprázdnou svatyni!

82
    Shaw se skvěle vrátil do souboje s Bolym a vybojoval pro své spoluhráče rohový kop z levé strany.

81
    Rudí ďábli sice měli k dispozici standardní situaci, ale ta nepřinesla nic vážnějšího a opět tak jsou u míče domácí hráči.