West Ham – Chelsea 1:1 (kon.) | Arsenal – Brentford 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Brighton 1:1 (kon.)
Fulham – Nottingham 2:0 (kon.) | Leicester – Tottenham 4:1 (kon.) | Southampton – Wolverhampton 1:2 (kon.)
Bournemouth – Newcastle 1:1 (kon.)
Fulham FC
2:0 (1:0)
Nottingham Forest
Sobota 11.02.2023, 16:00 • Craven Cottage, Londýn • Anglická Premier League • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:59:16)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 11:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:11.

Je konec. Fulham zvítězil nad Nottinghamem Forest 2:0.
    V 17. minutě se postaral o zatím jedinou branku Willian, jenž krásnou střelou vymetl šibenici. Ve 35. minutě se Aleksandar Mitrović ocitl v šanci, ale jeho pokus byl zblokován. Po chvíli napálil horní tyč svou dělovkou Bobby Decordova-Reid.
    V 52. minutě se Willian znovu dostal ke střele, ale trefil pouze brankovou konstrukci. O pár minut později také Pereira napálil pouze tyč. V 65. minutě a o tři minuty později se Emmanuel Dennis ocitl v dobrých příležitostech, ale Lena nedokázal překonat. Nakonec v 88. minutě potvrdil vítězství domácích střídají Manor Solomon.
    Fulham porazil Nottingham 2:0.

90+4

90+4
    Opět nepřesnost na straně domácích, ale to už Fulham mrzet nemusí.

90+3
    Manor Solomon posunul míč doleva Sašu Lukičovi, ale jeho centr se příliš nepodařil.

90+2
    Antonee Robinson si pohlídal Brennana Johnsona, který se snažil dostat dopředu po pravém křídle.

90+1
    Střídání v týmu Fulham FC:
    ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Saša Lukić,
    ze hřiště odchází Kenny Tete, přichází Cédric Soares.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Nyní se hosté dopustili útočného faulu a u míče tak bude znovu Fulham.
    88. Manor SOLOMON - 2:0

88
    Fulham právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Tři body zůstávají na Craven Cottage. Potom co domácí získali míč na pravé straně se k němu dostal před vápnem Andreas Pereira, ale ten místo střely přihrál na zcela volného MANORA SOLOMONA a ten zakončil k levé tyči. Asistence: Andreas Pereira.

85
    Morgan Gibbs-White sice poslal další centr do vápna domácích, ale Bernd Leno bez problémů chytá míč do rukou.

84
    ze hřiště odchází Bobby Decordova-Reid, přichází Harry Wilson,
    ze hřiště odchází Aleksandar Mitrović, přichází Carlos Vinícius.

83
    Serge Aurier zůstal ležet na hrací ploše po souboji s Antoneem Robinsonem a je ošetřován.

82
    Manor Solomon otevřel hru na pravou stranu, ale tam se Bobby Decordova-Reid nedostal přes obránce, nýbrž jej zfauloval.

80
    Zbývá posledních deset minut, ale Fulham nadále vede nad Nottinghamem 1:0. Hosté ovšem nadále pokračují v nátlaku a centry nebezpečně lítají do šestnáctky domácích.