Empoli – Spezia 2:2 (kon.) | Lecce – AS Rím 1:1 (kon.) | Lazio – Bergamo 0:2 (kon.)
Empoli FC
2:2 (0:2)
Spezia Calcio
cz Sobota 11.02.2023, 15:00 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Talianska Seria A • 22. kolo

A to je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne. (17:02:17)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 11:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:13.

Ve druhé půli přišla pro změnu červená karta pro hostujícího fotbalisty, rázem byl tak hráčský stav na hřišti nerozhodný a domácí vycítili šanci, dlouho ale nemohli na obranu hostů v čele se skvělým brankářem vyzrát. Dvacet minut před koncem se jim to ale podařilo a poté to byli oni, kdo tvořil hru a byl aktivní, zaslouženě tak dočkali srovnání v nastaveném čase a duel tak končí nejspíš spravedlivou remízou.

90+6
    90+4. Emanuel VIGNATO - 2:2

90+4
    Empoli právě vstřelilo branku!
    Domácí se dočkali a zaslouženě srovnávají. K odraženému míči doběhl v pokutovém území EMANUEL VIGNATO a pravačkou jej odehrál do vzdálenějšího dolního rohu hostující svatyně. Bartłomiej Drągowski se po míči jen ohlédl.

90+3
    Răzvan Marin se opřel hlavou do míče na penaltovém puntíku, adresoval jej však vysoko nad břevno. Dobrá možnost, která přichází vniveč.

90+1
    Hosté vyráželi do brejku, obranný skluz jednoho z protihráčů zastavil jejich akci, avšak Spezii hraje čas do karet.

90+1
    Dle předpokladů se nastavuje pět minut.

90
    Eldor Šomurodov v ojedinělé možnosti svého celku střílel levačkou z ostrého úhlu jenom do zámezí. Možná měl míč déle držet na kopačce a šetřit čas, takto získává domácí tým balón rychle na své kopačky.

88
    Nicolò Cambiaghi se opřel do míče levačkou, avšak jeho nepřesný pokus letí jenom nad břevno.

88
    Střela z dálky v podání jednoho z hráčů Empoli byla zastavena hned v jejím počátku.

86
    Guglielmo Vicario vyběhl hodně daleko z brány, aby spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Čas se neúprosně krátí, ale nastavovat se bude jistě minimálně pět minut.

85
    Střídání v týmu Empoli FC:
    ze hřiště odchází Filippo Bandinelli, přichází Emanuel Vignato.

85
    ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Martin Satriano.

84
    Arkadiusz Reca potáhl míč po levé straně, dostal se do vápna a přihrával na střed, zblokovaný míč však končí v zámezí a je z toho roh pro Spezii, která tak může šetřit čas.

82
    Petar Stojanović prováhal okamžik ke střele, místo toho přihrával křižně na levou stranu, odkud střílel slabě Roberto Piccoli, ovšem jen do náruče připraveného gólmana.

80
    Ve skrumáži ve vápně hosté vybojovali míč a odkopávají jej do bezpečné vzdálenosti.