Augsburg – Brémy 2:1 (kon.) | Bochum – Schalke 0:2 (kon.) | Mainz – Hoffenheim 1:0 (kon.)
Mönchengladbach – Freiburg 0:0 (kon.) | Union Berlín – Kolín nad Rýnom 0:0 (kon.) | Stuttgart – Bayern 1:2 (kon.)
1. FSV Mainz 05
1:0 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
cz Sobota 04.03.2023, 15:30 • Mewa Arena, Mohuč • Nemecká Bundesliga • 23. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 10:11. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:15. (17:32:39)

Ve druhé půli se skóre už neměnilo a Hoffenheim tedy potřetí v řadě prohrál 0:1. Výhru Mohuče zařídil ve 33. minutě Leonardo Barreiro. Ve druhém poločase byli domácí opět aktivnější a vypracovali si několik příležitostí. Žádnou však neproměnili, a tak se museli o své těsné vedení strachovat až do konce zápasu. Hosté však gól nevstřelili, tři body tedy zůstanou v Mohuči.
    Domácí se posouvají na 7. místo, zatímco Hoffenheim zůstává 16. a má už stejně bodů jako předposlední Schalke a poslední Bochum. Příští zápas navíc hrají na hřišti silného Freiburgu, Mohuč jede do Berlína hrát proti Herthě.
    Pavel Kadeřábek odehrál za Hoffenheim celý zápas, ale svému týmu k bodovému zisku nepomohl.

90+6

90+6
    Na druhé straně se ještě do brejku dostal Weiper, ale jeho střelu vyráží Baumann.

90+5
    Robert Skov měl zřejmě poslední možnost vyrovnat. Kopal přímý kop hned za hranicí vápna, ale bránu přestřelil.

90+4
    Střídání v týmu Mohuč:
    odchází Ludovic Ajorque, přichází Alexander Hack.

90+3
    Hra je teď hodně rozkouskovaná, což Mohuči vyhovuje.

90+2
    Aymen Barkok se teď postrkoval s Vogtem, který toho rychle nechal, když si uvědomil, že už jednu žlutou kartu má. Obdržel ji tedy pouze hráč domácích.

90+1
    Žlutou kartu obdržel Kevin Vogt.

90
    Bylo nastaveno 5 minut.

89
    Ludovic Ajorque vybojoval rohový kop, ale rozhodčí je jiného názoru a nařizuje odkop od branky, čemuž se domácí hodně diví.

88
    Barkokův centr nenašel ve vápně nikoho z domácích. Důležité však je, že Mohuč zůstává u míče a moc ho Hoffenheimu nepůjčuje.

87
    Máme tu posledních pár minut a Mohuč stále drží těsné vedení. V tomto zápase by si určitě zasloužila vyhrát, ale Hoffenheimu k vyrovnání stačí jen jedna povedená akce.

85
    Žlutou kartu obdržel Christoph Baumgartner.

84
    Nelson Weiper málem mohl skórovat hned po příchodu na hřiště! Po skvělém protiútoku Mohuče se tento mladík dostla ke střele, ale těsně minul.

83
    odchází I Čä-song, přichází Nelson Weiper.

82
    I Čä-song mohl přihrát spoluhráčům ve vápně, ale rozhodl se pro střelu. Ta byla sražena obráncem přímo do rukou Baumanna.

81
    Sebastian Rudy obdržel žlutou kartu za protesty proti rozhodnutí sudího.

79
    Stach vyslal kolmici na Ajorquea, jehož centr však ve vzduchu sebral Baumann. Hoffenheim už nechává obranu celkem otevřenou a vsází vše na jednu kartu.