Almería – Cadiz 1:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Girona 2:2 (kon.) | Espanyol – Vigo 1:3 (kon.)
Atlético Madrid – Valencia 3:0 (kon.)
Atlético Madrid
3:0 (1:0)
Valencia CF
cz Sobota 18.03.2023, 21:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Španielska LaLiga • 26. kolo

77
    Střídání v týmu Atlético Madrid:
    ze hřiště odchází Koke, přichází Axel Witsel.

Střídání v týmu Valencia CF:
    ze hřiště odchází Justin Kluivert, přichází Samuel Castillejo.

71
    ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Pablo Barrios.

ze hřiště odchází Nico González, přichází André Almeida,
    ze hřiště odchází Hugo Duro, přichází Edinson Cavani.

70
    ze hřiště odchází Yannick Carrasco, přichází Ángel Correa.

67
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Atlético zvyšuje svůj náskok už na 3:0 a tuto branku zařídili dva hráči, kteří přišli na trávník teprve před třemi minutami. Morata dostal míč na levé křídlo, odkud si počkal na náběh THOMASE LEMARA a pak mu nacentroval přesně na jeho hlavu. Francouzský záložník se nemýlil. Asistence: Álvaro Morata.

64
    ze hřiště odchází Memphis Depay, přichází Álvaro Morata,
    ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Thomas Lemar.

ze hřiště odchází Thierry Correia, přichází Samuel Lino,
    ze hřiště odchází Yunus Musah, přichází Ilaix Moriba.

50
    Domácí zvyšují v úvodu druhého poločasu své vedení na 2:0! YANNICK CARRASCO si narazil ve vápně míč s de Paulem a poté střelou z úhlu překonal Mamardašviliho. Asistence: Rodrigo de Paul.

49
    Marcos Llorente se jednoduše prodral ke střele, kterou Giorgi Mamardašvili vyrazil a následně se Depayovi vůbec nepovedla dorážka ze slibné pozice.

42
    Žlutou kartu dostává Marcos Llorente za faul na Kluiverta bez snahy hrát balón.

33
    Potvrzeno, branka Valencie neplatí a domácí tak dál vedou 1:0.

29
    Hráči Valencie se radují z vyrovnání, poté co rychlou akci zakončil povedeným zakončením z prvního dotyku přesně k tyči Hugo Duro. Uvidíme ale, jestli bude branka platit, protože akci možná předcházel faul na Depaye. Vše už zkoumá VAR.

23
    Tak už to přišlo! Atlético mělo v úvodu zápasu velkou převahu a nyní ji konečně gólově zúročuje. Když to nešlo Depayovi, vzal to na sebe jeho kolega z útočné dvojice ANTOINE GRIEZMANN, který dostal míč do vápna, i s trochou štěstí se uvolnil a pak umístěnou střelou po zemi nedal šanci Mamardašvilimu. Asistence: Marcos Llorente.

20
    Memphis Depay právě zazdil druhou gólovou příležitost během tří minut! Jeho střelu z hranice malého vápna chytil parádním zákrokem Giorgi Mamardašvili.

17
    První opravdu velkou šanci tohoto zápasu měl po krásném centru Griezmanna Memphis Depay. ten ale hlavičkou s odrazem od země ve skvělé pozici netrefil branku.

4
    Hned v úvodu utkání dostává žlutou kartu ofenzivní klenot Altética Madrid Antoine Griezmann, který fauloval skluzem oběma nohama Correiu.