Almería – Cadiz 1:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Girona 2:2 (kon.) | Espanyol – Vigo 1:3 (kon.)
Atlético Madrid – Valencia 3:0 (kon.)
Rayo Vallecano
2:2 (2:1)
Girona FC
cz Sobota 18.03.2023, 16:15 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španielska LaLiga • 26. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:11:38)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 8:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 15:16.

Je konec. Vallecano remizovalo s Gironou 2:2.
    Ve 23. minutě poslal domácí celek do vedení Palazón, ale o šest minut později srovnal Cygankov. Ve 34. minutě vrátil vedení na stranu Vallecana Trejo. Ve 41. minutě domácí získali penaltu, ale tu nedokázali proměnit. V 52. minutě srovnal druhou brankou Viktor Cygankov. Následně to byla Girona, která udávala tempo, ale žádná vážnější šance se už nezrodila.

90+6

90+6
    Centr ale skončil bezpečně v rukou brankáře Vallecana.

90+6
    Nakonec z toho bude pouze rohový kop Girony.

90+5
    Hosté si chtěli vymodlit penaltu, ovšem sudí do píšťalky nefoukl. Vše ale ještě zkoumá videorozhodčí.

90+4
    Reinier se dostal ke střele na hranici malého vápna, ale domácí obránce jej fantasticky zablokoval a srazil jeho zakončení.

90+3
    Vallecano kombinovalo na polovině Girony, ovšem nakonec přišla nepřesná přihrávka a hosté mohou jít opět dopředu.

90+2
    Hosté pokračují v dominanci držení míče a obklopují šestnáctku soupeře.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Střídání v týmu Girona FC:
    ze hřiště odchází Borja García, přichází Reinier.

88
    Centr Girony sice propadl ve vápně, ale pouze do zámezí.

87
    Domácí se snažili zakončit, ale nakonec je z toho jen útočný faul.

86
    ze hřiště odchází Valentín Castellanos, přichází Cristhian Stuani.

84
    Hostující brankář měl tentokrát problémy s centrem ze strany, ale nadvakrát nakonec dokázal míč chytit do svých rukou.

82
    Přihrávka ze strany domácích byla příliš dlouhá a skončila jen v zámezí. Paulo Gazzaniga má odkop od své svatyně.

80
    Je před námi posledních deset minut a stav je nadále nerozhodný 2:2.

79
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Santi Comesaña, přichází Salvi,
    ze hřiště odchází Isi Palazón, přichází Pathé Ciss.

Michal Raška

Góly: 23. Palazón (Trejo), 34. Trejo (Camello) – 29. Cygankov, 52. Cygankov (J. Hernández)

Karty:   18. M. Hernández (VLL) – 37. A. Martínez (GIR), 71. Da. López (GIR)

Nepremenená penalta: 41. Trejo (VLL), mimo

Rayo Vallecano: Dimitrievski – M. Hernández (65. Mumin), Lejeune, Catena, Fran García – Valentín, Comesaña (79. Salvi) – Palazón (79. Ciss), Trejo (C) (57. de Tomás), Álvaro García – Camello (65. U. López).
    Náhradníci: D. López I – Falcao, Chavarria, Andr. Martín, J. Pozo, Saveljich, M. Suárez.

Tréner: Iraola

Girona FC: Gazzaniga – A. Martínez, S. Bueno, Da. López, Gutiérrez (46. J. Hernández) – Romeu – Cygankov, I. Martín, B. García (C) (89. Reinier), Riquelme (46. Villa) – Castellanos (86. Stuani).
    Náhradníci: Fuidias, Carlos – Artero, Espinosa, Juanpe, V. Fernández.

Tréner: Míchel