Philadelphia – Carolina 4:5 (po pr.) | Florida – NJ Devils 4:2 (kon.) | Tampa Bay – Montreal 5:3 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:5 (3:4 po s.n.) | NY Rangers – Pittsburgh 6:0 (kon.) | LA Kings – Vancouver 2:3 (0:2 po s.n.)
Calgary – Dallas 5:6 (po pr.) | Arizona – Chicago 4:2 (kon.) | San Jose – NY Islanders 1:4 (kon.)
Buffalo – Boston 0:7 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Vegas – Columbus 7:2 (kon.)
Calgary Flames
5:6 (1:3, 3:1, 1:1 - 0:1)
Dallas Stars
cz Nedeľa 19.03.2023, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (06:01:27)

3. Jason Robertson (DALl) 2+1

Zápas Calgary a Dallasu tedy opět nezklamal, jelikož i třetí vzájemné měření těchto týmů skončilo velkou přestřelkou a Stars nakonec alespoň lehce vrátili svému soupeři úvodní dvě porážky, jelikož v prodloužení o vítězství hostů rozhodl Robertson.

Dallas Stars tedy zakončili svůj šestizápasový trip výhrou nad Calgary Flames 6:5 po prodloužení.

64:48 Jason ROBERTSON - 5:6

64:48
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars vyhráli následné vhazování a Pavelski poslal dlouhý pas na útočnou modrou JASONU ROBERTSONOVI, který z levé strany prošel kolem Anderssona až k bráně Calgary, kde parádně zužitkoval skvělé clony Hintze a poslal bekhendem touš pod břevno. Asisteince: Joe Pavelski, Roope Hintz.

64:34
    Oettinger si připisuje další úspěšný zákrok, když se Weegarovi nějak podařilo dostat puk na Lindholma, jehož však vychytal brankář Dallasu.

64:15
    Dubé dostal nabito do pravého kruhu a jeho střela končí někde mezi betony Oettingera.

63:49
    Toffoli chtěl nejprve nahrát Backlundovi, ale tento pas Heiskanen zastavil, a tak domácí útočník zkoušel střílet, ale ani to mu nevyšlo.

63:09
    Hosté jeli ve dvou na jednoho, kde celou akci řešil Benn střelou mezi betony, ale Markström si tento prostor uhlídal.

62:28
    Střela Lindholma z pravé strany byla sražená mimo hrací plochu.

62:18
    Toffoli se snažil prokličkovat až před Oettingera, ale Heiskanen ho nakonec o kotouč připravil.

61:40
    Domi si s pukem příliš dlouho zahrával v útočném pásmu až jej nakonec domácí o kotouč připravili.

60:59
    Calgary dlouhou drží puk na svých hokejkách, ale domácí se nemohou dostat do nějaké střelecké příležitosti.

60:18
    Heiskanen zkoušel vyslat dlouhý pas na Hintze, ale toho si obrana Calgary uhlídala.

60:01

Ve třetí třetině se Calgary znova podařilo dostat do vedení, když se trefil Andersson, ale na jeho branku Dallas dokázal odpovědět, jelikož se i za Stars prosadil obránce Hakanpää, a tak zápas mezi Calgary a Dallasem míří za stavu 5:5 do prodloužení. Pro oba celky je jeden bod velmi zasloužený. Nicméně druhý může získat pouze jeden.

60:00

59:48
    Coleman ve středním pásmu vyslal hodně nepřesnou rozehrávku, a tak to už bude zřejmě ze třetí třetiny vše.

59:09
    Johnston málem vyslal do úniku Dadonova, ale tento pas dokázal zblokovat Andersson.

58:41
    Dallas odrazil ofenzivní snažení domácích hráčů a hosté následně jen obloukem poslali touš ze svého obranného pásma.

58:00
    Otevíráme poslední dvouminutovku tohoto zápasu, který s nejvyšší pravděpodobností zamíří do prodloužení.

57:19
    Andersson vypálil z modré čáry, ale Oettinger tentokrát jeho ránu viděl, a tak hostující brankář touš vyrazil.

57:02
    Faksa poslal kotouč na střed útočného pásma, kde byl Dellandrea, který ihned vystřelil a Markström jeho svižnou střelu vyrazil do ochranné sítě.

56:29
    Zadorov se v obranném pásmu postaral o Glendeninga a kotouč se poté odrazil k Markströmovi. který ho ukryl pod svou lapačku.

56:06
    Miller se svou střelou trefil hned prvního bránícího hráče Calgary, kterým byl Mangiapane a domácí poté dostali touš do středního pásma.

55:35
    Calgary nevyšla útočná rozehrávka, protože domácí hokejisté jen poslali touš na zakázané uvolnění.

55:17
    Dallasu se podařilo odrazit další ofenzivní snažení domácích hráčů a následně Stars jen odvezli touš do svého útočného pásma.

54:31
    Domi jen nahodil puk do útočného pásma Dallasu, kde si kotouč přebírají domácí bez větších potíží.

53:36
    Backlund objel s pukem hostující bránu a následně zkoušel střílet z otočky, ale jeho pokus skončil vedle klece Dallasu.

53:03
    Backlund posílal touš před bránu Dallasu, kde se ho snažil tečovat Coleman, ale neúspěšně.

52:32
    Benn se pokusil o další ofenzivní výpad, ale jeho střela byla tentokrát zblokována do ochranné sítě.
    52:09 Jani HAKANPÄÄ - 5:5

52:09
    Stars však znova vyrovnávají stav zápasu! Benn zavezl kotouč do útočného pásma, kde se po jeho zblokované střele dostal touš k Pavelskému, který ho dostal mezi kruhy na JANIHO HAKANPÄÄ, jehož střela prošla za záda Markströma. Asistence: Joe Pavelski, Jamie Benn.

51:37
    Domácí fanoušci jsou v hodně velké pohodě, když po obratu svých oblíbenců rozjeli mexickou vlnu. To se jen tak v NHL nevidí.

51:15
    Miller vypálil hodně ostrou ránu z modré čáry a jeho pokus jen proletěl kolem brány Calgary.

50:25
    Další ofenzivní snaha Calgary skončila kotoučem v hledišti, kam se puk odrazil po zblokované přihrávce domácích.
    49:53 Rasmus ANDERSSON - 5:4

49:53
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Domácí hokejisté se znova dostávají do vedení! Duehr dojel pro puk za bránu Dallasu, odkud ho poslal na modrou RASMUSI ANDERSSONOVI, jehož následná rána prošla až do hostující klece. Asistence: Walker Duehr, MacKenzie Weegar.

49:42
    Dallas vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

49:31
    Backlund vyslal nepříjemnou střelu zpoza obránce, kterou Oettinger jen vyrazil vedle své klece.

49:01
    Domácí hokejisté si nahráli kotouč rukou. Hra je tedy přerušena a po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.

48:44
    Dallasu je odpískáno hodně přísné zakázané uvolnění, protože u vyhozeného kotouče by zřejmě byl dřív hostující Hintz.

48:17
    Benn sice vyhrál souboj v rohu útočného pásma, jenže poté poslal hodně nepřesnou přihrávku na modrou čáru Hanleymu.

47:27
    Domiho střela byla zablokována za bránu Calgary, a tak zde útočník Dallasu kotouč dojel, aby ho nahrál před domácí klec Heiskanenovi, ale jeho pohotovou střelu parádně vyrazil Markström!

47:04
    Zadorov zpoza klece Calgary pouze poslal kotouč podél mantinelu přes celé kluziště a domácím je odpískáno zakázané uvolnění.

46:27
    Weegar se s pukem dostal z modré čáry až k bráně Dallasu, kde se pokoušel přihrávat, ale jeho pas si obrana Stars pohlídala.

45:29
    Po zblokované střele Kadriho se kotouč odrazil mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před bránou Dallasu.

44:49
    Mangiapane zavezl puk do útočného pásma, kde však byl zcela osamocený, a tak jej o kotouč připravil Heiskanen.

43:40
    Backlund mohl poslat Calgary do vedení, když se po obrovské chybě Sutera dostal do zakončení z hranice levého kruhu, ale lapačka Oettingera byla na svém místě.

43:10
    Hanifin zkoušel překonat Oettingera se svou střelou z velkého úhlu, kterou hostující brankář vyrazil za svou klec.

42:08
    Huberdeau zpoza domácí klece dokázal dostat na Toffoliho, který měl před sebou zcela prázdnou klec, ale domácí útočník minul!

41:30
    Calgary tedy ubránilo i tohle oslabení a oba týmy už jsou opět v plném počtu hráčů.

40:58
    Lewisovi se podařilo obrat o kotouč Robertsona a domácí útočník poté vyvezl touš až do útočného pásma Flames.

40:23
    Dallas ještě zahajuje třetí třetinu přesilovou hrou, ale Calgary jejich první ofenzivní snahu zastavilo.

40:01
    Ve druhé třetině se Calgary podařil velký návrat do zápasu a vše nakonec musí rozhodnout třetí třetina!

Tak i druhá třetina tedy rozhodně měla co nabídnout. Calgary se totiž ve druhé části podařilo postupně otočit vývoj utkání na svou stranu, když se postupně trefili Weegar, Coleman a vše dokonal Ritchie.

Nicméně radost domácích hráčů vydržela jen něco málo přes minutu, protože se Dallasu poté podařilo vyrovnat. Robertson totiž svou 40. brankou v sezóně rozhodl o tom, že se do závěrečné třetiny půjde za stavu 4:4.

40:00

39:56
    Heiskanen nahrál na pravou stranu Robertsonovi, který však zde upadl, a tak byl v útočném pásmu dřív než puk, takže je odpískán ofsajd Dallasu.

39:38
    Calgary se podařilo dostat puk do středního pásma.

39:29
    Rasmus Andersson (CGY) musel zatáhnout za záchranou brzdu, když zastavil unikajícího Hintze a domácí obránce si pomalu i otevřel vrátka na trestnou lavici, jak moc věděl, že udělal zcela jasný faul.
    Jason Robertson je prvním hráčem v historii Dallasu Stars, kterému se podařilo dosáhnout hranice 40. branek v dvou sezónách za sebou!

39:12
    Backlund jen ze středního pásma nahodil touš směrem do útoku, kde si kotouč přebírají hostující hokejisté.
    38:10 Jason ROBERTSON - 4:4

38:10
    Domácí hokejisté se však z vedení dlouho neradovali, protože první formace Stars zatlačila svého soupeře a Millerovu střelu Markström vyrazil na druhou stranu, kde střílel Heiskanen a jeho pokus byl zblokován zpět do levého kruhu na hůl JASONA ROBERTSONA, jehož střela skončila v domácí bráně. Pro Robertsona je to už jeho 40. trefa v letošním ročníku. Asistence: Miro Heiskanen, Colin Miller.
    37:01 Nick RITCHIE - 4:3

37:01
    Flames otáčejí stav utkání na svou stranu! Andersson z rohu obranného pásma vyslal parádní pas za obranu Dallasu, kam si najel NICK RITCHIE, jenž Oettingera překonal se svou kličkou mezi betony. Asistence: Rasmus Andersson, Noah Hanifin.

36:48
    Benn nahrával před bránu Calgary Dadonovi, ale ten na jeho pas nedosáhl.

35:59
    Domi nahrál na střed útočného pásma, kde byl volný Dellandrea, ale jeho střela končí na bránícím hráči Calgary.

35:29
    Stecherova střela z modré čáry byla zblokována Faksou do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Oettingerem.

35:15
    Ofenzivní snaha domácích hokejistů skončila na útočné modré, kde se Flames dostali do ofsajdového postavení.

35:04
    Po hodně dlouhé době se do akce dostává i Markström, když domácího brankáře otestoval Robertson.

34:22
    Domácí málem šli už do vedení, když Toffoli vybojoval kotouč v rohu útočného pásma a ihned ho přihrával Lindhomovi, jehož pohotovou střelu Oettinger vyrazil.
    33:56 Blake COLEMAN - 3:3

33:56
    Je to tady!!! Calgary se dočkává vyrovnání! Puk se dostal na modrou čáru, kde ho Weegar posunul Anderssonovi, jenž měl před sebou doslova volnou dálnici, a tak si najel co nejblíže a jeho střela nakonec prošla Oettingerovi výstrojí a do hostující sítě dopravil puk BLAKE COLEMAN. Asistence: Rasmus Andersson, MacKenzie Weegar.

32:41
    Domi ve středním pásmu nahrál Hanleymu, který s pukem přejel modrou čáru, ale následně jakoby nevěděl co má zdě dělat, a tak ho jen hodil za bránu Calgary.

32:07
    Calgary je v těchto momentech utkání zcela jasně lepším týmem a uvidíme zda se domácí hokejisté dočkají i vyrovnání.

31:45
    Zadorovo nahození z modré čáry zastavil hned bránící Benn a Dallas poté dostal touš do středního pásma.

31:00
    Plameny se hned znova cpou do svého útočného pásma, odkud se je Stars podařilo vytlačit.
    30:20 MacKenzie WEEGAR - 2:3

30:20
    Domácí hokejisté proměňují svou aktivitu ve snižující branku! Flames vyhráli následné vhazování a kotouč se dostal na modrou k MACKENZIE WEEGAROVI, jehož první střela byla zablokována, ale domácí obránce se díky tomu poté dostal až k bráně Dallasu, kde překonal Oettingera střelou pod jeho lapačku. Asistence: Elias Lindholm.

30:13
    Oettinger si zapisuje další úspěšný zákrok, když si hostující brankář musel poradit se střelou Anderssona.

29:23
    Domácí hokejisté se dostali do rychlého protiútoku dvou na jednoho, kde nakonec Backlund volil střelu a trefil se přesně do tyče hostující klece!

28:29
    Až nyní zkoušel své střelecké štěstí Kadri, jenže Oettinger jeho pokus viděl a touš vyrazil za svou klec.

28:13
    Domácí lehce zatlačili na hostující obranu, ale zatím je to bez jakékoliv střely.

27:29
    Dallas vyhodil puk přes všechny čáry, jenže to bylo přímo na Markströma, takže se icing pískat nebude.

27:09
    Miller jen nahodil puk do útočného pásma, kde si jej bez větších potíží přebírají domácí obránci.

26:18
    Coleman se hned po svém návratu zapojil do útoku, kde se snažil nacpat před Oettingera, ale ten skvěle zasáhl svou holí. když domácímu útočníkovi vysekl puk z hokejky.

25:54
    Backlund vyvezl puk až do útočného pásma Calgary, a tak to vypadá, že ani tato přesilová hra brankou neskončí.

25:13
    Domi zavezl puk do útočného pásma, kde nakonec ihned i vystřelil a Markström jeho pokus chytá bez větších potíží.

24:58
    Andersson zastavil další útočnou snahu Dallasu, a tak domácí obránce následně vyhodil touš přes všechny čáry.

24:42
    Calgary se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.

24:27
    Kotouč se zpoza domácí brány dostal před Markströma, který ho raději ihned schovává pod svou lapačku.

24:11
    Benn vyhrál vhazování a Hintz hned posunul touš na střed útočného pásma Robertsonovi, jehož pohotová střela končí na tyči domácí klece!

24:07
    Blake Coleman (CGY) oslabuje svůj tým hodně hloupým faulem při napadání, když podrazil jednoho z obránců Dallasu.

23:29
    Jenže následná rozehrávka Flames byla zblokována mimo hrací plochu a vhazovat se bude před domácí střídačkou.

23:22
    Miller jen z obranného pásma vyhodil kotouč do středního pásma o mantinel, a tak se k puku opět dostávají domácí.

22:39
    Růžička jen ze středního pásma nahodil touš směrem na Oettingera, od kterého se puk odrazil k obráncům Dallasu.
    Wyatt Johnston se stal prvním nováčkem letošní sezóny, který dosáhl na metu 20 vstřelených branek!

21:39
    Stecher jen tak tak udržel touš v útočném pásmu a následně nahrál na levou stranu Dubému, jehož střela zaletěla přesně do výstroje Oettingera.

21:15
    Dellandrea zahrál kotouč vysokou holí, takže je hra znova přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.

21:03
    Markström si zapisuje první úspěšný zákrok ve druhé třetině, když si domácí brankář poradil s hodně nepříjemnou střelou Robertsona.

20:51
    Heiskanen se snažil nabruslit s pukem na střed útočného pásma, avšak zde byl zastaven domácí obranou.

20:19
    Hanifin hned z modré čáry vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, který si s jeho nahozením poradil bez větších potíží.

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 10:10
    Zblokované střely: 4:1
    Hity: 12:5
    Vyhraná vhazování: 7:12
    Po první třetině má Calgary co dohánět, jelikož domácí prohrávají s Dallasem o dvě branky.

Je za námi hodně divoká první třetina, ve které jsme během úvodních tří minut mohli vidět hned tři branky. Dallasu se nejprve podařilo vytvořit dvoubrankové vedení po trefách Pavelského a Faksy, ale Flames okamžitě reagovali úspěšným zásahem Lindholma.

Calgary poté byli blízko i vyrovnání, jenže Oettingera zachránila tyč a naopak pár minut před koncem první části Stars opět odskočili na rozdíl dvou branek, jelikož se po teči prosadil kapitán Dallasu Benn.

20:00

19:42
    Domi nahrál touš na modrou, kde byl Hakanpää, jehož následné nahození jen proletělo kolem domácí klece.

19:01
    Lindholm dostal přihrávku na střed útočného pásma, jenže zde příliš otálel se svou střelou, a tak jej hosté o kotouč připravili.

18:33
    Dallas byl vyhnán ze svého útočného pásma a hostům se nepodařil následný návrat, jelikož se dostali do ofsajdového postavení.

18:15
    Dellandrea z rohu útočného pásma chtěl nahrát mezi kruhy Domimu, avšak tento pas překazil Zadorov.

17:25
    Střelu Anderssona z modré čáry si Oettinger pohlídal, když kotouč zaletěl přesně do lapačky brankáře Dallasu.

16:55
    Hosté mohli přidat další branku, když jeli ve čtyřech na jednoho, jenže Stars to se svou kombinací přehnali.
    16:08 Wyatt JOHNSTON - 1:3

16:08
    Benn znova vyhrál další vhazování a Johnston ihned posunul touš na modrou Heiskanenovi, jenž nyní místo tvrdé rány volil nahození, které parádně tečoval WYATT JOHNSTON a Markström už následně na změnu směru nedokázal reagovat. Asistence: Miro Heiskanen, Jamie Benn.

16:04
    Hned po vyhraném vhazování se kotouč dostal k Heiskanenovi, jehož pohotová rána končí ve výstroji Markströma.

16:01
    Calgary se nevydařila útočná rozehrávka, protože se kotouč dostal přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

15:24
    Hanifin vypálil z modré čáry a Oettinger jeho střelu vyrazil za svou klec, kde si touš přebírají hosté.

14:39
    Lindholm vypálil z pravého kruhu a Oettinger měl co dělat, aby jeho střelu vyrazil.

14:01
    Po obrovské chybě v rozehrávce domácích se do velké šance dostali Stars, když Domi přenechal touš za sebe Robertsonovi, který ihned přihrával Pavelskému, jenže ten puk vůbec netrefil.

13:14
    Hned po ubráněném oslabení se Dallas pustil do útoku, kde Benn nahrál do druhé vlny Heiskanenovi, jehož střela byla sražená mimo domácí klec.

12:53
    Huberdeau vystřelil z levé strany útočného pásma, avšak pokus domácího útočníka letěl hodně mimo bránu.

12:33
    Stars zvládli souboj v rohu svého obranného pásma, odkud hosté vyhazují touš přes všechny čáry.

12:10
    Po dalším zásahu hokejky Oettingera se Dallasu už podařilo vyhodit kotouč ze svého obranného pásma.

11:34
    Oettinger nyní velmi dobře svou holí překazil křižnou přihrávku domácích, ale Calgary zatím stále zůstává na puku.

11:02
    Calgary si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za držení vyloučen Ty Dellandrea (DAL).

10:54
    Dellandrea nahrál kotouč na modrou čáru Millerovi, jehož následná střela letěla hodně mimo bránu Calgary.

10:21
    Toffoli se dostal ještě do jednoho střeleckého zakončení, když tentokrát střílel ze středu útočného pásma a puk zaletěl přesně do výstroje hostujícího brankáře.

09:58
    Lindholm nahrál na pravou stranu Toffolimu, jenž se do kotouče pořádně opřel a jeho ránu musel Oettinger vyrazit mimo svou klec.

09:05
    Další ofenzivní akce Calgary skončila na útočné modré, kterou domácí nepřešli dle pravidel a Flames byl odpískán ofsajd.
    08:28 Domácí už se radovali z vyrovnání, ale Oettingera zachránila tyč!

08:28
    Domácí fanoušci už se radovali z vyrovnání, když Hanifin z modré čáry nahodil touš směrem na hostující klec, kde jej ještě někdo tečoval a Oettingera následně zachránila spojnice jeho klece.

07:52
    Dellandrea se po levé straně snažil projít kolem Stechera, jenže domácí obránce jej velmi dobře zastavil.

06:51
    Suter si za bránou Dallasu vyhlédl Colemana, kterého poslal k ledu a Stars poté chtěli vyhodit touš z obranného pásma, jenže ten se od plexiskla odrazil mimo hrací plochu.

06:29
    Ofenzivní snaha Dallasu končí hvizdem čárového rozhodčího, když se hosté dostali do ofsajdu.

06:13
    Kiviranta připravil střeleckou pozici pro Glendeninga, jehož střela končí ve výstroji Markströma. Následuje komerční přestávka.

05:37
    Až v závěru přesilové hry si Dallas vypracoval obrovskou příležitost, když Domi nahrál k bráně Dadonovi, jenž ihned posunul touš mezi kruhy na Johnstona a jeho pohotovou střelu Markström vyráží.

05:10
    Dubé v oslabení vyvezl puk až do útoku, kde nakonec i vystřelil a Oettinger jeho pokus jen vyrazil mimo svou klec.

04:29
    Heiskanenova přihrávka na Robertsona byla domácí obranou lehce tečována a touš následně vyletěl z útočného pásma Dallasu.

04:00
    Ani další útok Dallasu nevyšel a kotouč opět letí až k Oettingerovi.

03:37
    Flames však vyhráli následné vhazování a Hanifin obloukem vyhazuje touš přes celé kluziště.

03:30
    Dallas bude hrát první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen Andrew Mangiapane (CGY).
    03:01 Elias LINDHOLM - 1:2

03:01
    Tak to je neuvěřitelný úvod první třetiny, když zde máme už třetí branku. Mangiapane dostal přihrávku na střed útočného pásma a jeho střelu Oettinger jen vyrazil na pravou stranu, kde stál zcela volný ELIAS LINDHOLM, jenž už jen musel trefit odkrytou hostující klec. Asistence: Andrew Mangiapane, Tyler Toffoli.
    01:58 Radek FAKSA - 0:2

01:58
    Hosté odskakují na rozdíl dvou branek! Markström chtěl pomoct s rozehrávkou, když jel pro kotouč za svou bránu, jenže ho nahrál přímo Faksovi, který poté ihned poslal touš Hintzovi, jehož střelu domácí brankář vyrazil pouze před sebe, kam dojel RADEK FAKSA, jenž už se svou dorážkou poslal touš do domácí klece. Asistence: Roope Hintz.
    01:05 Joe PAVELSKI - 0:1

01:05
    Jenže je to Dallasu, kdo ses prosazuje, jako první. Pavelski nahrál do levého kruhu Hintzovi, jehož střelu Markström vyrazil jen před sebe, kde se o dorážky pokoušel Robertson a následně zde dojel JOE PAVELSKI, jenž kotouč už dopravil do domácí sítě. Asistence: Jason Robertson, Roope Hintz.

00:26
    Puk zatím hned dvakrát proletěl kolem brány Dallasu, když se z modré zkoušeli ohrozit Oettingera Tanev a následně i Hanifin.

00:01

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Weegar, R. Andersson, Hanifin, C. Tanev, Zadorov, Stecher – Mangiapane, E. Lindholm, Toffoli – Huberdeau, Backlund, Coleman – Dubé, Kadri, Duehr – N. Ritchie, Ružička, Lewis.
    Trenér: Darryl Sutter

Dallas Stars: Oettinger (M. Murray II) – Heiskanen, C. Miller, Hakanpää, Lindell, R. Suter, Lundkvist, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Ja. Benn, W. Johnston, Dadonov – Domi, Faksa, Kiviranta – Glendening, Dellandrea.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Joannette, Brenk – Deschamps, Toomey.

(37-19-13)

Oproti v Texasu jsou zatím s touto základní částí nadmíru spokojení, když se hokejisté Dallasu víceméně perou o čelo Západní konference. Stars jsou aktuálně na konci svého dlouhého tripu, který začali třemi zápasy v USA, kde vysoko porazili Buffalo a následně dvakrát Seattle, jenže poté se svěřenci Petera DeBoera přesunuli na kanadskou půdu a zde už jim pšenka rozhodně nekvete.

Dallas totiž nejprve nedokázal bodovat proti Vancouveru a následně nestačil ani na Edmonton. Navíc vše končí proti neoblíbenému Calgary, takže to vypadá, že po třech výhrách naopak přijdou tři porážky. Navíc se Stars musejí obejít bez dvou klíčových útočníků. Tyler Seguin byl pořezán bruslí hned v Buffalu a Mason Marchment si zranil koleno ve druhém utkání se Seattlem a týmu bude chybět minimálně měsíc.

Poslední zápasy

Edmonton Oilers – Dallas Stars 4:1
    Vancouver Canucks – Dallas Stars 5:2
    Seattle Kraken – Dallas Stars 2:5

(31-24-14)

Fanoušci Calgary jsou zatím s průběhem tohoto ročníku hodně zklamaní. Flames je totiž v minulé základní části hodně namlsali a letošní tým je zatím spíš za očekáváním. Plameny totiž jsou těsně pod čarou, když jim na postupové příčky chybí pouhé tři body, ale jejich "houopačkové" výkony jim v boji o play off rozhodně nepomáhají.

Přesně to popisují jejich dva poslední zápasy, když se jim podařilo rozstřílet Vegas, jenže zápas předtím naopak nestačili na Arizonu. V noci je však čeká velmi oblíbený soupeř z Dallasu, proti kterému se Calgary nadmíru daří.

Vegas Golden Knigths – Calgary Flames 2:7
    Arizona Coyotes – Calgary Flames 4:3 pp.
    Calgary Flames – Ottawa Senators 5:1

Vítám vás u on-line zápasu ze zámořské NHL, ve které nás čeká velmi bohatý program. My se podíváme až na jeden z posledních zápasů, protože zabrousíme do kanadského Calgary, kde se od tří hodin ranní představí Dallas.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 4. E. Lindholm (Mangiapane, Toffoli), 31. Weegar (E. Lindholm), 34. Coleman (R. Andersson, Weegar), 38. N. Ritchie (R. Andersson, Hanifin), 50. R. Andersson (Duehr, Weegar) – 2. Pavelski (J. Robertson, Hintz), 2. Faksa (Hintz), 17. W. Johnston (Heiskanen, Ja. Benn), 39. J. Robertson (Heiskanen, C. Miller), 53. Hakanpää (Pavelski, Ja. Benn), 65. J. Robertson (Pavelski, Hintz)

Tréner: Darryl Sutter

Tréner: Peter DeBoer

Rozhodca: Joannette, Brenk – Deschamps, Toomey

Diváci: 17 909