Chodov – Bohemians 6:9 (kon.) | Black Angels – Vítkovice 2:10 (kon.) | Královské Vinohrady – Tatran 2:8 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 4:8 (kon.)
Black Angels
2:10 (1:0, 1:4, 0:6) Stav série: 0:4
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Nedeľa 19.03.2023, 17:00 • SH Kbely • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Štvrťfinále

Z tohoto zápasu je to všechno. Díky za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase příště. Na počtenou! (18:57:19)

Branky a nahrávky: 9. Doležal (R. Hanák), 34. J. Boček (Burian) – 24. Pažák (Hubálek), 31. Hubálek (Matejčík), 33. Hubálek (Pažák), 37. Šebesta, 46. Šindler (Besta), 47. Delong (Šindler), 49. Hubálek (Šindler), 53. Šebesta (Matejčík), 57. Besta (R. Gattnar), 58. Delong (O. Vítovec). Vyloučení: 2:0. Využití: 0:2. Zásahy brankářů: 14:11. Rozhodčí: Lukáš Čížek a Lukáš Houžvička.

Vítkovice potvrdily roli favorita a po výhře 10:2 ovládly celou sérii 4:0 na zápasy a postupují do semifinále, kde se přidají k Bohemians. Domácí sice po první třetině vedli 1:0, ale od druhé třetiny převzali iniciativu hosté a převzali otěže utkání. Uvidíme, koho dostanou Vítkovice za svého soupeře v semifinále.

57:17 Adam DELONG - 2:10

57:17
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ADAM DELONG. Asistence: Ondřej Vítovec.

56:49
    Oddechový čas pro tým Black Angels.
    56:49 Jiří BESTA - 2:9

56:49
    Autorem branky je JIŘÍ BESTA. Asistence: Rostislav Gattnar.

54:55
    Vyloučení v týmu Black Angels:
    Jakub Boček – 2 min., Blokování soupeřovy hole.
    52:04 Jan ŠEBESTA - 2:8

52:04
    Autorem branky je JAN ŠEBESTA. Asistence: Marek Matejčík.

50:01
    Gattnar se dostal do samostatného úniku, ale Körbera následně přehodit nedokázal a míček přeletěl branku.

Dnešní utkání sleduje 140 diváků.
    48:14 Jakub HUBÁLEK - 2:7

48:14
    Autorem branky je JAKUB HUBÁLEK. Asistence: Matyáš Šindler.

47:19
    Matouš Burian – 2 min., Sekání.
    46:48 Adam DELONG - 2:6

46:48
    Autorem branky je ADAM DELONG. Asistence: Matyáš Šindler.

Mateo

Góly a asistencie: 9. Doležal (R. Hanák), 34. J. Boček (Burian) – 24. Pažák (Hubálek), 31. Hubálek (Matejčík), 33. Hubálek (Pažák), 37. Šebesta, 46. Šindler (Besta), 47. Delong (Šindler), 49. Hubálek (Šindler), 53. Šebesta (Matejčík), 57. Besta (R. Gattnar), 58. Delong (O. Vítovec)

Využitie: 0:2. Zásahy brankárov: 14:11.
    Black Angels: Körber (Matiášek) – Straka, Obuškevič, Bauman, Bouček, Štyler – M. Boček, Fryš, Lubas, V. Novotný, Burian, Doležal, Bačinský, Čáslava, Hromada, Neklan, J. Boček, R. Hanák, Renčín.
    Tréner: Tomáš Janeček

1. SC TEMPISH Vítkovice: Jasiok (Souček) – Šebesta, Hatala, Hubálek, O. Vítovec, Besta, Pažák, Kaleta – Sidunov, Jankovský, M. Gattnar, R. Gattnar, Fukala, Šindler, Palčinský, Delong, Matejčík.
    Tréner: Tomáš Martiník

Rozhodca: Lukáš Čížek a Lukáš Houžvička