St. Louis – Winnipeg 3:0 (kon.) | NY Rangers – Nashville 7:0 (kon.) | Tampa Bay – NJ Devils 2:5 (kon.)
Anaheim – Vancouver 1:2 (kon.)
St. Louis Blues
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Winnipeg Jets
cz Pondelok 20.03.2023, 00:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

56:57
    Saad vyrážel do protiútoku, najížděl si pro dlouhou přihrávku spoluhráče a byl faulován Wheelerem, který jej podrazil. Dvě minuty pro hráče Jets a konec nadějí.

37:19
    Schenn i Ehlers se před bitkou osekávali a dostávají za to ještě tresty na dvě minuty.

37:19
    Hru přerušuje bitka mezi Schennem a Ehlersem. Už to vypadalo, že šarvátka skončí remízou a rozhodčí kohouty rozthrnou, ale v tu chvíli Schenn změnil gard, chytil soupeře opačnou rukou a začal do něj bušit levačkou. Rozhodčí skutečně zasáhli, ale spíš, aby ochránili Ehlerse, který sotva stál na nohou a nebyl schopen žádné obrany ani vlastní aktivity.

13:24
    Torey Krug – 2+2, hrubost + 2 min. + trest do konce utkání, nesportovní chování, odpyká Joshua Leivo.

Kevin Stenlund – 2 min., hrubost.

09:10
    Vladislav Naměstnikov – 2 min., hákování.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 5. Kapanen (Leddy), 31. N. Walker (Faulk, L. Brown), 52. Vrána (Kapanen)

St. Louis Blues: Hofer (25.–28. Greiss) – Leddy, Parayko (A), Scandella, Faulk, Bortuzzo, Krug – Vrána, Kyrou, Thomas (A) – Kapanen, Toropčenko, Bučnevič – Saad, Blais, B. Schenn (A) – L. Brown, Leivo, N. Walker.
    Tréner: Craig Berube

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Scheifele (A), Connor, Niederreiter – Dubois, Wheeler, Ehlers – Namestnikov, Lowry (A), Appleton – Mäenalanen, Stenlund, M. Barron.
    Tréner: Rick Bowness

Rozhodca: Blandina, Hebert – Jackson, Baker

Diváci: 18096