Buffalo – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Detroit 6:2 (kon.) | Vancouver – Calgary 4:5 (po pr.)
Arizona – Dallas 2:5 (kon.) | Nashville – St. Louis 6:1 (kon.) | Pittsburgh – Boston 3:4 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Do zápasu nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů.

1. Tyler Toffoli (CGY) 2+0
    2. Aidan McDonough (VAN) 1+0
    3. Quinn Hughes (VAN) 0+1 (06:54:40)

Je konec! Calgary nakonec otočilo duel na ledě Vancouveru a vítězí 5:4 v prodloužení. Hosté přitom vyrovnali až díky přesilovkové trefě Huberdeaua v závěru třetí části. Po většinu prodloužení byl aktivnější Vancouver, ale Jacob Markström vytáhl dobré zákroky. O rozhodující zásah se tak postaral Tyler Toffoli.

64:27 Tyler TOFFOLI - 4:5

64:27
    Calgary právě vstřelilo branku! Je hotovo! Hostující celek získává bonusový bod! Calgary se po skvělém zákroku brankáře dostalo do přečíslení! Mikael Backlund poslal přihrávku na střed a TYLER TOFFOLI rozhodl! Asistence: Mikael Backlund, MacKenzie Weegar.

63:03
    Brock Boeser projel do útočného pásma, připravil si pozici pro zakončení, ale hostující gólman utěsnil mezírku mezi betony.

62:30
    Kuzmenko si individuální akcí připravil pozici pro zakončení, ale hostující gólman podržel Calgary jistým zákrokem.

62:10
    Domácí sice kombinovali v útočném pásmu, ale nedostali se k zakončení a následně se sami vyhnali do středního pásma.

61:15
    Domácí se drali vpřed středem ledové plochy, ale obrana Calgary se výborně stáhla.

60:26
    Na opačné straně získal puk Elias Pettersson, ale ani on už neměl dostatek sil na zakončení.

60:10
    Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Huberdeau projel do útočného pásma, ale nedokázal vypálit.

60:01

Střely na branku: 14 – 37

Základní hrací doby končí. Šedesát minut hokeje o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Vancouver dlouho držel vedení, ale na konci třetiny se nechal vyloučit Pettersson a Huberdeau v početní převaze vyrovnal. Hosté poté hráli ještě jednu přesilovku, ale rozhodnout nedokázali.

60:00

58:36
    Hosté se tentokrát nepřesnou přihrávkou sami vyhnali ven z útočného pásma. Vancouver měl i pořádnou dávku štěstí.

58:03
    Calgary se dostalo k puku v útočném pásmu, ale tentokrát nikdo v bílém nedokázal zakončit.

57:32
    Demko si s další přesilovkovou střelou poradil a schoval kotouč do lapačky. Calgary má v závěru základní hrací doby obrovský tlak.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 9. Garland, 21. E. Pettersson (Q. Hughes, Kuzmenko), 33. McDonough (Dries, Studnicka), 37. Beauvillier (Aman, T. Myers) – 23. Toffoli (Mangiapane), 29. Coleman (Backlund, Stecher), 36. Stecher (Kadri, Dubé), 57. Huberdeau (Hanifin, Weegar), 65. Toffoli (Backlund, Weegar)

Vancouver Canucks: Demko (Delia) – T. Myers, Q. Hughes (A), Bear, Brisebois, Burroughs, Rathbone – Joshua, E. Pettersson (A), Kuzmenko – Boeser, J. Miller, Di Giuseppe – Garland, Aman, Beauvillier – Studnicka, Dries, McDonough.
    Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Hanifin, Weegar, Zadorov, Stecher, Gilbert – Toffoli, E. Lindholm (A), Mangiapane – Coleman, Backlund (A), Huberdeau – Dubé, Kadri, N. Ritchie – Duehr, Lewis, Lučić.

Rozhodca: Pollock, Sutherland – Berg, Knorr

Diváci: 18 811