Buffalo – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Detroit 6:2 (kon.) | Vancouver – Calgary 4:5 (po pr.)
Arizona – Dallas 2:5 (kon.) | Nashville – St. Louis 6:1 (kon.) | Pittsburgh – Boston 3:4 (kon.)

3. Juuso Välimäki (ARI) 1+0 (07:08:14)

Dallas naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas především díky povedené druhé a třetí třetině.

58:59 Max DOMI - 2:5

58:59
    Dallas právě vstřelil branku!
    A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje, po šikovném vyhození spoluhráče dobruslil puk a dostal jej do branky MAX DOMI. Asistence: Essa Lindell.

58:38
    Dallas rozehrál špatně, je z toho jen další icing.

58:30
    Hostující brankář vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale před brankovou čárou byl,

58:11
    Jake Oettinger si poradil s domácí střelou z bezprostřední blízkosti.

57:41
    Domácí hrají v šesti, Karel Vejmelka je na střídačce. Dallas rozehrál na icing.

57:27
    Hosté špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění. Bude se vhazovat.

57:00
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Hosté vedou o dva góly.

56:36
    Jani Hakanpää zakončoval od modré čáry, jeho pokus před brankou nikdo ze spoluhráčů netečoval.

56:15

55:46
    Dallas hraje přesilovku, ale Colin Miller nedokázal z dobré pozice trefit odkrytou část branky.

55:16
    Miro Heiskanen se dostal do zakončení, ale jeho pokus kryje Karel Vejmelka. Bude se vhazovat. Z přesilovky zbývá ještě minuta.

54:30
    Domácí celek vyhazuje znovu přes všechny čáry, hosté na nějakou výraznější šanci čekají.

54:03
    Karel Vejmelka kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou Výborně se natáhl od tyče k tyči.

53:40
    Stars se dostali do útočného pásma, Colin Miller však nezakončil podle představ.

53:06
    Karel Vejmelka si dokázal poradit se střelou z ostré pozice, následně jeho tým vybojoval puk a vyhodil.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 6. Välimäki (Keller, Boyd), 16. Mackey (Boyd, Fischer) – 2. Pavelski (Lindell, J. Robertson), 21. Hintz (Heiskanen, Pavelski), 40. J. Robertson (Hintz, Heiskanen), 45. Ja. Benn (J. Robertson, Heiskanen), 59. Domi (Lindell)

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Välimäki, J. Brown, Nemeth, Moser, Mackey, Söderström – Maccelli, McBain, Crouse (A) – O'Brien, Boyd, Fischer (A) – Keller (A), Hayton, Schmaltz – Kelemen, N. Smith, B. Ritchie.
    Tréner: André Tourigny

Dallas Stars: Oettinger (M. Murray II) – Heiskanen (A), C. Miller, Lindell, Hakanpää, R. Suter, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dadonov – Faksa, Domi, Seguin – Kiviranta, Glendening, Dellandrea.
    Tréner: Peter DeBoer

Rozhodca: Kozari, Syvret – Murray, Gibbons

Diváci: 4 600