Gent – West Ham 1:1 (kon.) | Lech Poznań – Fiorentina 1:4 (kon.) | Anderlecht – Alkmaar 2:0 (kon.)
Bazilej – Nice 2:2 (kon.)
FC Bazilej 1893
2:2 (1:2)
OGC Nice
cz Štvrtok 13.04.2023, 21:00 • St. Jakob-Park, Basilej • Európska konferenčná liga • Štvrťfinále

Zápas je u konce a vítěze jsme pro dnešní večer nepoznali. V úvodu druhé půle Nice pokračovalo v tlaku, ale nic z něj nedokázalo vytěžit. A tak se začali prosazovat i domácí. Po několika oťukávacích akcích přišla 71. minuta, centr z pravé strany a nechytatelná hlavička v podání Mohameda Zeki Amdouniho. Zápas pak dostal slušné obrátky a nakonec to mohli být hosté, kdo si mohl odvézt výhru. V 76. minutě se za obranu dostal Laborde, ale Hitz jeho ránu zvládl vyrazit. Další branky jsme se už nedočkali a tak tu máme remízu 2:2, která dává do odvety o trochu lepší pozici francouzskému celku.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:58:33)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 7:6.

90+3

90+3
    Mendy posílal přihrávku do vápna, ale tomuto scházela jakákoliv přesnost.

90+2
    Hitz u míče, čeká, až se mu u půlky nabídnou spoluhráči pro dlouhý odkop.

90+1
    Po přechod k vápnu Nice zakončovali Ndoye a po něm i Burger. První pokus vyrazil Schmeichel, ten druhý šel nad branku.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Střídání v týmu FC Basilej:
    ze hřiště odchází Mohamed Zeki Amdouni, přichází Liam Millar.

88
    Aut pro domácí, výpad musel odkopem zastavovat Dante.

87
    Na trávníku posedává domácí Xhaka, po krátkém ošetření bude moci zase pokračovat.

86
    Dobrá práce obrany i na straně Basileje, domácí nepustili soupeře k centru, míč skončil mimo hrací plochu.

85
    Domácí López to vzal středem, ale ještě před šestnáctkou byl o míč obrán. Bylo to rychlé a čisté.

84
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Pablo Rosario, přichází Antoine Mendy.

84
    ze hřiště odchází Terem Igobor Moffi, přichází Bilál Bráhímí.

83
    Na lavičce Nice se chystá hned dvojnásobné střídání, na změny si ale ještě musíme chvíli počkat.

82
    Teď si Laborde nabíhal středem, ale nedočkal se přihrávky. Moffi byl zastaven, jeho pas byl sražen na roh.

81
    Laborde ztroskotal na pravé straně, proti přesile obránců neměl mnoho šancí na průnik.