Frankfurt – Augsburg 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Freiburg 0:1 (kon.) | Lipsko – Hoffenheim 1:0 (kon.)
Stuttgart – Mönchengladbach 2:1 (kon.) | Union Berlín – Leverkusen 0:0 (kon.) | Schalke – Brémy 2:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:1 (1:0)
FC Augsburg
cz Sobota 29.04.2023, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 30. kolo

Eintracht Frankfurt navzdory svému vedení po první půli si připisuje pouze bod a prohlubuje svůj marast bez výhry. FC Augsburg může slavit cenný bod v boji o záchranu v Bundeslize. Tým z Bavorska má stále, ale pouze tříbodový náskok VfL Bochum a VfB Stuttgart, který si připsal důležité tři body po výhře 2:1 nad Mönchengladbachem.

Důležité momenty zápasu poskytl začátek druhé půle, kdy nejprve střelu Demiroviće výtečně vyrazil na roh Trapp a vzápětí sice docílil druhé branky Frankfurtu Borré, ale ta nebyla uznána pro ofsajd.

Následně v padesátéosmé minutě přišlo pěkné a pohotové vyrovnání po teči Demiroviće. Následný tlak Eintrachtu Frankfurt přinesl již pouze množství rohových kopů pro tento klub. (17:31:52)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 6:11.

90+4

90+4
    Další centr Chandlera byl obranou Augsburgu sražen na rohový kop.

90+3
    Kamada nahrál do strany Chandlerovi, ale jeho pas do pokutového území byl zablokován pozornou obranou Augsburgu.

90+3
    Další daleký odkop momentálěn řeší bezpečně situaci Augsburgu – získaný bod z Frankfurtu je na dosah.

90+2
    Střídání v týmu FC Augsburg:
    ze hřiště odchází Dion Drena Beljo, přichází Kelvin Yeboah.

90+1
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Aurélio Buta, přichází Timothy Chandler.

90
    Rozhodčí Willenborg nastaví nad rámec normální hrací doby čtyři minuty!

89
    Aurélio Buta chytl akutní křeč a jeho spoluhráči mu rychle poskytují první pomoc.

88
    Následný centr z rohu byl hravě odehrán mimo pokutové území Eintrachtu Frankfurt.

87
    Rexhbecaj velmi rozčileně reklamuje u rozhodčího hru rukou v pokutovém území Frankfurtu.

86
    Alidou se vůbec nepáral v osobním souboji s Niklasem Dorschem.

85
    Dobrá akce Eintrachtu Frankfurtu z pravé strany hřiště hraná na jeden dotek končí po zásahu obránce pouze rohovým kopem.

84
    Po rohovém kopu Frankfurtu sice Tuta vyhrál hlavičkový souboj s Gouweleeuwem, ale mířil nepřesně mimo branku soupeře.

83
    Křižný pas Frankfurtu proletěl pouze napříč pokutovým územím Augsburgu až přešel koncovou čáru.